x-kom hosting

Czas na zmiane w810i na nowy , tylko jaki ?

kamilze
utworzono
utworzono

Witam wszystkich uzytkownikow ,od dłuższego czasu zastanawiam sie nad zmianą telefonu SE w810i ktory jest już nieco za stary żeby konkurować z nowymi telefonami. Szukam aparatu który miałby dobry aparat ( 3 mpx) , robił ładne zdjęcia i miał minimum jakąś lampe lub diode. Nie musi być fon z serii walkman bo i tak każdy chyba posiada odtwarzacz muzyki.Zalezy mi także na szybkosci dzialania tzn. żeby zdjecia przegladało sie szybciej a nie jak to ma miejsce w w810i że telefon musi troche pomyśleć . I chcialbym aby nowy telefon nie był zbytnio duży (moze byc nieco wiekszy od w810i) i zebym co najwyzej przy sprzedazy mojego SE doplacił jak najmniejsze pieniadze tzn okolo 100 zł-150 zł. I zapomnialem o jeszcze jednej rzeczy zalezy mi na nieco wiekszym wyswietlaczu niż w w810i ( wiecie coś takiego jak wieksza rozdzielczosc lub ilość cali) smile.gif Za każdą pomoc Wielkie Dzieki . Pozdrawiam Kamilze.

Madern
komentarz
komentarz

Ja ci polecę W850i. Może aparat nie najlepszy, ale jest stosunkowo troszkę droższy od W810i.

Miałem go i nie narzekam. Głośnik dobry. Kamera w miarę. + jest kamera do videorozmów, wyświetlacz też jest większy i ma fotodiodę. Reguluje ona automatycznie jasność wyświetlacza by wszystko dokładnie widzieć. Ma jedną diodę flash przy aparacie a nie dwie jak W810i. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.

Jarek1290
komentarz
komentarz

K800i .aparat 3.2 mpx lampa ,videorozmowy ,wyswietlacz 240x320,wygodny w obsłudze,niska cena

kamilze
komentarz
komentarz

A moze znacie jakąś tania Nokie z serii N ktora by to miała ??? Czyli aparat 3,2 mpix lub jakis bardzo dobry aparat 2mpix , i wyswietlacz wiekszy od w810i i do tego zeby mial szybszy procek od mojego SE.

willi2000
komentarz
komentarz

Nokia N73

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.