x-kom hosting

Dziwne wyniki? OCB?

Lied
utworzono
utworzono

Na początku konfiguracja : Chieftec 450W, ASUS K8V-SE, AMD Sempron 3000+ s754, 1,5GB DDR Kingston, Galaxy GF7300GT 128RAM 500/1400

Otóż dostałem strasznie niski wynik w 3DMARK01 SE: 13929 na 1024x768. Myślę pewnie wina procesora, no to przeczytałem żeby porównać AQUAMARK03 (1024x768x32, aa-0, ani-x4, max detals) w czym dostaję:

GFX Score : 7,128

CPU Score : 6,122

Ogólny wynik coś koło 45,xxx nie pamiętam dokładnie

No może mi teraz ktoś wytłumaczyć czy ten procesor co wydawał mi się beznadziejny, to taki rekin prędkości, czy coś jest nie tak z moją kartą graficzną? Ponieważ wydaję mi się że wynik w 3DMARK01 jest żałosny, chciałem potestować na nowszych ale teraz to się boję.

(sorry za nie składne pisanie ale oczy mi się zamykają więc te zdania mogą być dziwne i bez ładu ;p)

*UPDATE* - zrobiłem dodatkowe badania ;) które mnie zszokowały

Robiłem to na VIDEO STRESS TEST w CS:Source

I Test : 1024x768x32 AA - 4x ANI - 16x DETALE HIGH i wszystko na max tylko bez HDR - 65.20fps (no, no myślę ładnie chyba )

II Test : 1024x768x32 AA - 0, ANI - 0, DETALE LOW powyłaczane efekty - 67.14 (a grafika była ewidentnie gorsza)

Czy ktoś może mi wytłumaczyć czemu różnica tylko 2fps?:o O co w tym wszystkim chodzi...

Akahan
komentarz
komentarz

Czemu różnica tylko 2 fps? Bo procek ją ogranicza i nie może rozwinąć pełni możliwości(na low powinna mieć więcej, ale nie może bo proc za słaby), przy lepszym procku fps było by więcej i trochę większa była by różnica...

Lied
komentarz
komentarz

No tak, ale według testu w AQUAMARK03 to właśnie karta ogranicza proc, a nie na odwrót. :|

Machur
komentarz
komentarz

ja mam np.

GPU: 9774

CPU: 9458

AquamarkScore: 64446

Gdy podkrece jeszcze proca to odrazu obie wartosci idą w gore.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.