x-kom hosting

Problem z klawiaturą

punisher513
utworzono
utworzono

Oo kilku dobrych lat jestem posiadaczem multimedialnej klawiatury (nie pamietam nazwy).

Kupięm ją za ponad 100zl.

Pod win 98 dziala bez problemu. Pod win XP czasem sie wiesza.

czasem gdy dlugo komp jest wlączony i zaluzmy po godzinie pisania w Word, klawiatura odmawia posluszenstwa.

Ostatnio zainstalowaloem sobie gre FABLE i tutaj za kazdym razem po kilku minutach klawiatura wisi.

Przewaznie dzieje sie to w FABLE i w Wordzie.

Prosze o rade co mozna z tym fantem zrobic.

PZDR

adam93
komentarz
komentarz

Hooooo Chłopie MOże Pora Na Zmiane Klawiatury?? Żeby Sobie Kupić Nową Nie Trzeba Być Bananem i Jeździć Merolem ...a tego staruszka odstawić na pułke z napisem "Moja Stara Klawiatura Klawiatura " <lol> a tak serio to bym zalecał zmiane klawiatury ta moze jest juz stara i nie śmiga pod XP

tazman
komentarz
komentarz

A ja radził bym sobie poszukać nowych sterów do niej i zainstalować, jeśli nie poskutkuje to kupno nowej

punisher513
komentarz
komentarz

dzięki za rade

pewnie nadszedl czas na kupno nowej klawiaturki

no nic, dzieki

DarthMail
komentarz
komentarz

Kupiłem sobie klawiaturkę USB ale ona przed uruchomieniem windowsa nie działa . To normalne?

[ Dodano: 2007-03-26, 17:16 ]

"Uruchomieniem" czyli mam tu na myśli przed wczytywaniem się całego WinaXP

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.