x-kom hosting

[200zł]Karta grafiki

erpe5
utworzono
utworzono (edytowane)

Szukam na allegro karty grafiki pod niżej podaną konfigurację ale nie znam się na tak na sprzęcie i nie chce kupić cos co mi nie będzie pasować albo co będzie bublem . Liczę na waszą pomoc i propozycje . Cena około 150-200max

Konfiguracja :

 --------[ Płyta główna ]------------------------------------------------------------------------------------------------    Właściwości płyty głównej:      ID płyty głównej                                  63-121-0000010-00101111-090406-INTEL$945GZ121_775I945GZ BIOS P1.30      Nazwa płyty głównej                               ASRock 775i945GZ    Właściwości magistrali FSB:      Typ magistrali                                    Intel GTL+      Szerokość magistrali                              64-bitowy(a)      Rzeczywista częstotliwość taktowania              133 MHz (QDR)      Efektywna częstotliwość taktowania                533 MHz      Przepustowość                                     4266 MB/sek    Właściwości magistrali pamięci:      Typ magistrali                                    DDR2 SDRAM      Szerokość magistrali                              64-bitowy(a)      DRAM:FSB Ratio                                    8:4      Rzeczywista częstotliwość taktowania              267 MHz (DDR)      Efektywna częstotliwość taktowania                533 MHz      Przepustowość                                     4266 MB/sek    Właściwości magistrali mikroukładu płyty głównej:      Typ magistrali                                    Intel Direct Media Interface    Informacje fizyczne płyty głównej:      Liczba gniazd procesora                           1 LGA775      Liczba gniazd rozszerzeń                          3 PCI, 1 AGI Express, 1 HDMR      Liczba gniazd pamięci                             2 DDR2 DIMM      Urządzenia zintegrowane z płytą główną            Audio, Video, LAN      Współczynnik postaci                              Micro ATX      Rozmiar płyty głównej                             220 mm x 240 mm      Mikroukład płyty głównej                          i945GZ      Dodatkowe własności                               Hybrid Booster    Producent płyty głównej:      Nazwa firmy                                       ASRock Inc.      Informacje o produkcie                            http://www.asrock.com/mb/index.asp?s=n      Uaktualnienie BIOS'u                              http://www.asrock.com/support/Download.asp--------[ Pamięć ]------------------------------------------------------------------------------------------------------    Pamięć fizyczna:      W sumie                                           503 MB      Użytych                                           414 MB      Wolne                                             89 MB      Wykorzystanie                                     82 %    Rozmiar pliku wymiany:      W sumie                                           1229 MB      Użytych                                           433 MB      Wolne                                             796 MB      Wykorzystanie                                     35 %    Pamięć wirtualna:      W sumie                                           1733 MB      Użytych                                           847 MB      Wolne                                             886 MB      Wykorzystanie                                     49 %    Paging File:      Paging File                                       C:\pagefile.sys      Initial / Maximum Size                            756 MB / 1512 MB      Current Size                                      756 MB      Current / Peak Usage                              63 MB / 63 MB      Wykorzystanie                                     8 %    Physical Address Extension (PAE):      Obsługiwane przez system operacyjny               Tak      Obsługiwane przez procesor                        Tak      Aktywna                                           Nie--------[ Procesor ]----------------------------------------------------------------------------------------------------    Właściwości procesora:      Typ procesora                                     Intel Celeron D 347, 3066 MHz (23 x 133)      Nazwa kodowa                                      Cedar Mill-512      Seria                                             D0      Zbiór instrukcji                                  x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3      Oryginalna częstotliwość taktowania               3066 MHz      Min. / Maks. mnożnik procesora                    12x / 23x      Engineering Sample                                Nie      Pamięć podręczna L1 śledzenia                     12K Instructions      Pamięć podręczna L1 danych                        16 KB      Pamięć podręczna L2                               512 KB  (On-Die, ECC, ATC, Full-Speed)    Informacje fizyczne procesora:      Typ obudowy                                       775 Contact LGA      Wymiary obudowy                                   3.75 cm x 3.75 cm      Technologia wykonania                             65 nm, CMOS, Cu, Low-K Inter-Layer, High-K Gate, Strained Si      Rozmiar procesora (Die Size)                      81 mm2      Napięcie rdzenia                                  1.27 V      Napięcie We /Wy                                   1.27 V    Producent procesora:      Nazwa firmy                                       Intel Corporation      Informacje o produkcie                            http://www.intel.com/products/processor    Wykorzystanie procesora:      Procesor nr 1                                     33 %

Ebola
komentarz
komentarz

Ja bym do tego celerona wsadził max 7600GS/ GT...

erpe5
komentarz
komentarz
Ja bym do tego celerona wsadził max 7600GS/ GT...

wydaje mi się że ta jest za droga - nie potrzebuję zresztą tak szybkiej karty

ps. wśród jakich kart powinienem szukać - jak czytać pod tym względem parametry podzespołów ?

erpe5
komentarz
komentarz
No to 7300GT na DDR3

http://www.allegro.pl/item396001499_palit_...sonic_2ns_.html

Bardzo odbra karta za ta cene...

własnie sprawdziłem - wydaje mi się że dobra karta ale czy moja płyta ją obsłuży ? Chodzi mi o DDR 3....

Machur
komentarz
komentarz

pamiec na grafice nie ma zwiazku z pamiecia na plycie glownej;)

Ebola
komentarz
komentarz

Pamiec na karcie a pamiec na plycie to dwie inne sprawy... 7300GT jest bardzo dobra karta ale na DDR3...sa to duzo lepsze pamieci od " dwojek" i jesli zdecydujesz sie na 7300GT to tylko na DDR3 ...takiego jak podałem w linku.

erpe5
komentarz
komentarz

Dzięki Panowie ! Myślę że się skuszę na tą kartę !

.... ale jeszcze jedne pytanko do was :

instalowałem już Sound Blastera Audigy i poszło bez większych problemów. Czy tu będzię podobnie - wystarczy wpiąć w odpowiedni slot i tyle ?

Ebola
komentarz
komentarz

Zainstalowac sterowniki i bedize git. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.