x-kom hosting

Gigabyte 8600 GTS Problem z grafiką 3D. Paski kratki :/

Slim_f
utworzono
utworzono

Witam serdecznie jeszcze 2 dni temu wszystko było wporządku i nagle gdy chce zagarac w jakas gre lub wlaczam panel nvidi na ustawienia 3D to Na obrazie wyskakują mi dziwne krateczki i linijki. Nie wiem co jest grane Wgralem najnowsze stery najnowszego directxa i nic nie daje Zrobiłem formata zainstalowalem wszystko na swierzo i to samo :/

Everets pokazuje mi temperature procesora graficznego 75 C przy tym jak sam pulpit jest wlaczony nic wiecej.

Na Obrazie widac 45 ale to dlatego ze przystawilem do karty Wiatrak taki zwykly bo chcialem zobaczyc czy przy mniejszej temperaturze tez tak sie bedzie dzialo no i niestety kaplica to samo.

Zalaczam fotki jak to wyglada na fotkach widac rowniez jakim sprzetem dysponuje.

Proszę o odpowiedzi poniewaz nie wiem czy da rade to jakos zrobic w domu czy zanosic karte na gwarancje pozdrawiam proszę o pomoc.

thumb_487c78ed3a377574927996.jpg

thumb_487c78ed845f7653470677.jpg

thumb_487c78edb9ba0344142409.jpg

thumb_487c78ee10320876974113.jpg

thumb_487c78ee8a3d5651235167.jpg

To zasilacz.

thumb_487c8108145ef184425813.jpg

Machur
komentarz
komentarz

skoro reinstalacja sterow nie pomogla to chyba cos niestety z karta jest;/ robiles jakies o/c ?

webber
komentarz
komentarz

Karta prawdopodobnie uszkodzona, temperatury masz wysokie, ale ja bym nie kombinował tylko oddał na gwarancję. Zasilacz masz Tracera, więc też trzeba wymienić, nawet jeżeli jeszcze nie powoduje żadnych problemów.

Lewy12
komentarz
komentarz

Niestety karta na bank jest uszkodzona odaj ją na gwarancje

Slim_f
komentarz
komentarz

Właśnie teraz nie moge narazie Bo musze miec czynnego kompa Myślicie że da rade klilka dni jeszcze na niej pociagnąć?? Wszystko chodzi ok tylko w grach sa "ślaczki" ??

falcon1984
komentarz
komentarz

Możesz pociągnąć, i tak jest na gwarancji

Ale oddaj ją w miarę szybko aż całkiem nie padnie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.