x-kom hosting

Temperatura procka

SeBo232
utworzono
utworzono

Czy dla Core 2 Duo E8200 @ 3,4 Ghz temperatura w stresie wynosząca 65 stopnie to dobra temperatura? i czy nic się nie stanie jak komputer na takiej będzie pracował?

falcon1984
komentarz
komentarz

Dobra temperatura, nic się nie stanie

Krytyczna, która może prockowi zagrozić to 85C, więc masz 20C zapasu jeszcze :)

SeBo232
komentarz
komentarz

no to kręcimy dalej :P uspokoiłeś mnie :). Niedługo mam zamiar zakupić nawiew do budy i w dalszej przyszłości nowe chłodzenie :D

dojdę chyba do 78-80 stopni żeby te 5 stopni jeszcze zostało :P

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie no aż tak to nie, 85C to krytyczna ale wysokie temp. nie służą prockowi

70-75C to bym nie przekraczał raczej

Mattix95
komentarz
komentarz

Heh ja mam często przekłamania czujnika i on mi pokazuje że jest 126 st Cels. a potem że 24 . Nie wiem jaka powinna być minimalna temperatura procka ale mój tyle zapewne ma bo wiatrak 5000 RPM Nie ma się od byle czego xD . Ale Szum jest nieznośny lecz niedługo kupuję jakiś panel do sterowania napięciami wiatraków i będzie GIT :)

Gdyby PRZYPADKIEM doszło do 85 to mogą zacząć się problemy . Ja Bym najpierw kupił sibie lepsze chłodzenie proca a później obudowy bo wg. mnie lepszy wentylator na procku lepiej wywiewa ciepłe powietrze od procka a wiatraki od obudowy wywiewałyby ciepłe z obudowy . Czyli jak kupujesz najpierw do obudowy a później do procka to będzie owszem wywiewało ciepłe ale nie tak jak po zmienieniu wentylacji procka .

Sorka że tak się rozpisałem ale lubię się dobrze i szczegółowo wypowiadać :P xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.