x-kom hosting

Galaxy vs. Gigabyte

Kosmoj
komentarz
komentarz

Ogólnie firmę jako firmę wolę Galaxy, ale chłodzenie w Gigabycie będzie lepsze i mój głos pada na Gigabyte.

rad1702
komentarz
komentarz

Najpierw sie patrzy na to co karta moze zaoferowac, jezeli jest to poprostu to samo, wtedy sie wybiera firme czyli jak wyzej.

falcon1984
komentarz
komentarz

Akurat suszarka od Galaxego to bardzo wydajne i chłodne chłodzenie, tylko że cholernie głośne - 56dB

A ten od Gigabyte to także suszarka, bardzo głośne chłodzenie

W sumie to obydwa odradzam :P

mikul
komentarz
komentarz

Akustykiem nie jestem takze glosne czy nie to nie robi mi roznicy ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Uwierz mi, 56dB w pokoju mieć nie będziesz chciał, ta karta chodzi nawet w Windowsie (nie podczas grania) na max obrotów, film wieczorem na tym nie ma jak oglądnać przypuszczam :P

Kosmoj
komentarz
komentarz
Akurat suszarka od Galaxego to bardzo wydajne i chłodne chłodzenie, tylko że cholernie głośne - 56dB

A ten od Gigabyte to także suszarka, bardzo głośne chłodzenie

W sumie to obydwa odradzam :P

Gigabyte wygląda mi na dużo cichszego, ale jak jeżeli tak nie jest to też się nie zdziwię (nie mam zaufania do tej firmy).

Ogólnie można kupić cos innego, cichego, sprawdzonego.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

O ile mi wiadomo, 9600 GSO od Galaxy z tym chłodzeniem jest znacznie cichszy od 8800 GT (ale głowy nie dam). Być może w 9600 powiększyli średnicę wiatraka.

falcon1984
komentarz
komentarz

Ten HeatPipe od Gigabyte jest na pewno głośny, bo taki sam jest w 8800GT i słyszałem w sklepie jak go podłączyli to niezły tajfun był :P

Galaxy z kolei nie wiem czy w 9600 jest taki sam jak w 8800GT, ale jeśli jest to jest jeszcze gorzej, 56dB, czyli najwyższy tryb w suszarce domowej - coś koło tego :P

Poszukaj kart z innym chłodzeniem :D

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Na eGiełdzie (www.egielda.com.pl) był test 8800 GS/9600 GSO, i tam chyba był ten Galaxy. O ile pamiętam, pisali, że jest cichszy.

Zapraszam tu: http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=4178

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.