x-kom hosting

4870 Gainward

A43vil
utworzono
utworzono

Siemka wszystkim. Chciałem już dziś zamówić sobie kompa. Tylko mam mały dylemat. Opłaca się kupować Gainward'a HD 4870 ? Podobno ma troche zanizony rdzeń.

Ebola
komentarz
komentarz

Osobiście jakos nie kupywał bym Gainwarda...wiem ze nowe radki sa wszystkie takie same i roznia sie tylko naklejkami ale z tego co pamietam to nie slyszalem chyba nigdy nic dobrego o Gainwardzie oprocz tego ze jest tani. Wolał bym jakiegos PowerColor albo Asusa...

To tylko moje zdanie...

A43vil
komentarz
komentarz

Tak właśnie myślałem o Gainward nie słyszałem prawie nic jakoś mnie ta firma nie interesuje. Dopiero 16.07 zamawiają radki ale tylko 20 sztuk. A ja się na to nie łapię bo za późno zamówienie złożyłem. Jestem za tym żeby wziąć Saphire.

rad1702
komentarz
komentarz

Bierz sapphire, z tymi zanizonymi taktami to jakas pomylka, popatrz na allegro, kazda oferta ma inne takty, bedziesz mial takie jak inne radki, nie martw sie, jak masz mozliwosc to bierz sapphire.

A43vil
komentarz
komentarz
Bierz sapphire, z tymi zanizonymi taktami to jakas pomylka, popatrz na allegro, kazda oferta ma inne takty, bedziesz mial takie jak inne radki, nie martw sie, jak masz mozliwosc to bierz sapphire.

No mam możliwość, tylko że tego kompa składam od miesiąca a raczej czekam, aż mojemu tacie się zachce iść po pieniądze. Więc poczekam aż będzie 2 dostawa, Co do tych taktów tak mi napisał koleś na meila z komputerowego. Więc dokładnie nie wiem jak to jest. Ale na mój głupi rozum to sądze że Saphire się lepiej pokręci jak np Gainward.

@down

Może to po prostu sentyment do saphire wszystkie radki jakie miałem były to saphire i nigdy na nie, nie narzekałem. Poczekam sobie na dostawę i wtedy zobaczę jak to będzie.

rad1702
komentarz
komentarz

One sie kreca tak samo, duzo zalezy od egzemplarza, trzeba miec szczescie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.