x-kom hosting

GF8800 porownanie dwoch gigantow?

drNK
utworzono
utworzono

Witam, ostatni mi czasy jakos znudzilo mnie to, iz musze podkrecac karte zeby zagrac w przykladowe Diablo 2 dlatego tez zostalem zmuszony (poniekad przez samego siebie) do zmienienia karty graficznej (w sumie calego komputera) i tutaj po wielu artykulach i testach wybralem zwyciezce GF8800GTS... tylko problem polega na tym ze jest tyle wersji i tyle modeli ze nie jestem w stanie wybrac tego jednego i teraz moje pytanie brzmi... ktora karta jest lepsza:

ta, czyli ASUS GEFORCE 8800GTS TOP 512 (G92)

http://www.imperium.net.pl/x-p-50116.html

czy ta, czyli XFX GeForce 8800GTS 512MB DDRIII ALPHA DOG EDITION

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=10040

a moze znacie cos lepszego (nie mylic z 'drozszego' )

Akahan
komentarz
komentarz

Ja bym brał Asusa...

Raxen
komentarz
komentarz

Cos z nie drozszego to HD 4850

Radeon HD4850 PowerColor 512MB - 479

http://www.apollo.pl/store/show_detail/46530

Mozna poczekac na wersje z lepszym chlodzeniem.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Bierz Asusa 8800GTS - praktycznie ta sama wydajność co tego XFX, a sporo tańszy (btw. na allegro można dostać od 499zł). Ewentualnie jak chcesz to HD 4850, ale one mają kiepskie chłodzenie, a na wersję z lepszym trzeba jeszcze trochę poczekać.

drNK
komentarz
komentarz
Bierz Asusa 8800GTS - praktycznie ta sama wydajność co tego XFX, a sporo tańszy (btw. na allegro można dostać od 499zł). Ewentualnie jak chcesz to HD 4850, ale one mają kiepskie chłodzenie, a na wersję z lepszym trzeba jeszcze trochę poczekać.

pokaz jakis art z tym chlodzeniem?

cycuac
komentarz
komentarz

Przyłączam sie do pytania. Już od tygodnia myślę nad Radeonem HD4850 i GeForcem 8800GTS i z każdym dniem coraz większy mętlik w głowie. Pewnie zdecydował bym sie na Radeona ale odpycha mnie od niego ta kwestia chłodzenia a na wersję z lepszym chłodzeniem nie mam zabardzo czasu czekać.

Raxen
komentarz
Machur
komentarz
komentarz

ja tez bym bral Asusa jesli chodzi o 8800gts. No ale prawda jest ze 4850 radzi sobie często lepiej w grach:)

bartEEEk
komentarz
komentarz

8800GTS i HD4850 - wydajność bardzo zbliżona. Różnicy napewno nie odczujesz. Wybór zalezy od tego, czy wolisz karty od NAVIDII, czy ATI. Obie można dostać w granicach 500zł.

drNK
komentarz
komentarz

ati - goraca, brak sterow, slaby support do gier, przegrywa w wiekszosci testow i slabo sie ja kreci

nvidia - brak jakiegos tam pcm czy cos tam i ceny nie rowne tego modelu....

moj wybor to GF8800GTS

Machur
komentarz
komentarz

no i wybor b.dobry:)

rad1702
komentarz
komentarz

@2xUP

Ati-Sterowniki sa, b.db support do gier, wygrywa z nvidia jezeli chodzi o AA, AA zostal poprawiony, wygrywa wiekszosc testow, najpierw przejrzyj testy...

Machur
komentarz
komentarz

ale rzeczywiscie jesli chodzi o GTSa i 4850 to w sumie wszystko jedno co sie wezmie. Bardzo podobne karty wydajnosciowo.

bartEEEk
komentarz
komentarz
Bardzo podobne karty wydajnosciowo.

Dokładnie. W jednym teście lepszy GF, w drugim Radek. W jednej grze GTS lepszy, a w innej HD. Obie karty są dobrym zakupem ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

W teście eGiełdy doskonale widać, co jest lepsze w jakiej grze (poza tym eGiełda testuje karty w kilkudziesięciu grach, więc jest w czym wybierać ;)).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.