x-kom hosting

Telefon do 650zł

swiatek94
utworzono
utworzono

Co polecacie z telefonów za sumę 650zł telefony nie muszą być nowe. moga być używane ale w dobyrm stanie

jak byście polecili/?

Mikrut
komentarz
komentarz

Jakie funkcje ma spełniac ten telefon ma byc odtwarzaczem muzyki czy aparatem fotograficznym ? Osobiście polecam Sony Ericsson K810i http://allegro.pl/item396237554_nowy_k810i..._wwa_sklep.html

swiatek94
komentarz
komentarz
Jakie funkcje ma spełniac ten telefon ma byc odtwarzaczem muzyki czy aparatem fotograficznym ? Osobiście polecam Sony Ericsson K810i http://allegro.pl/item396237554_nowy_k810i..._wwa_sklep.html

I to musi mieć i to znaczy tak Muzyka musi być głośna bo np miałem styczność z U700 i powiem że gra bardzo cicho. Aparat Min. 3,2Mpx

a co do tych fonów które podaliście to właśnie się też im przyglądałem wogóle chciałem na początku k800/810 ale trochę się boje o ten Joy że po paru miesiącach nie będzie działał i wogóle . wg mnie ten Joy to wada k800/810

swiatek94
komentarz
komentarz

a co sądzicie o Tym Telefonie

Wart jest uwagi ??

thekrecik
komentarz
komentarz
a co sądzicie o Tym Telefonie

niby super aleee SE , mialem se k800 ,k810 a k850 sie bawilem sporo ale powiem Ci ze N73 nokii zmiata wszystko , SYMBIAN potega nad potegi , ja w swoim telu na symbianie mam teraz skype i gg za friko tyle ze mam wlan :P ale symbian jest super N73 tez mialem i kochalem ten tel :D wyglad super , bateria jak w nokiach wypasionych niejest rewelacja ale to norma :) w miare uplywu czasu jak masz tela i przestajesz non stop cos tam sobie klikac to czas dzialania sie wydluza :D heheh aparacik RE WE LA CJA!! muzyczka zapina przepieknie NOKIA N73 !!

Gość
komentarz
komentarz

weś nokie e50 albo cos z windowsem mobile

raczo
komentarz
komentarz
weś nokie e50 albo cos z windowsem mobile

E50 :lol: Przecież ten telefon muli. Jeśli już coś z serii "E" to E51 ;) .

On ma do wykorzystania 650zł a nie 400 :P

Gość
komentarz
komentarz
niby super aleee SE , mialem se k800 ,k810 a k850 sie bawilem sporo ale powiem Ci ze N73 nokii zmiata wszystko , SYMBIAN potega nad potegi , ja w swoim telu na symbianie mam teraz skype i gg za friko tyle ze mam wlan :P ale symbian jest super N73 tez mialem i kochalem ten tel :D wyglad super , bateria jak w nokiach wypasionych niejest rewelacja ale to norma :) w miare uplywu czasu jak masz tela i przestajesz non stop cos tam sobie klikac to czas dzialania sie wydluza :D heheh aparacik RE WE LA CJA!! muzyczka zapina przepieknie NOKIA N73 !!

HAAAA! :lol: :hahaha:

No sorry, ale to co napisałeś to już w ogóle są jakieś brednie... Jak K800/810/850 z normalnym softem może być wolniejszy od symbiana? :lol: Pozatym w N73 aparat jak na 3,2mpix to robi baaaardzo słabe zdjęcia, chyba nawet gorsze niż mój 2mpix'elowy D750i. Co do baterii to sie nie wypowiem, ale napewno ten telefon nie jest az taki super... Zdecydowanie wolałbym K850 chociażby dlatego że ma lepszy dźwięk.

Mikrut
komentarz
komentarz

Kup Sobie SE k800i łatwo go przerobisz na K810i bez żadnych kosztów w sumie nawet ci będe mógł pomóc przy tym oraz dam ci stery lepsze do telefonu

Kamix
komentarz
komentarz

Mcickx miałeś kiedyś telefon z Symbianem?

To są ogromne możliwości.

Mogłem wziaść E51 lub N73, ale wzialem E51, ponieważ N73 sie robi zabytkiem, niema Wi-fi, MUŁ(!), mało RAMu.

Moja E51 z kartą 2GB śmiga szybciej od K800i z 2GB, a spokojnie mogę sobie jeszcze wbić kartę 8GB, włóż 8GB do K800i - nie odczyta do SDHC.

N73 aparat jak na 3,2mpix to robi baaaardzo słabe zdjęcia, chyba nawet gorsze niż mój 2mpix'elowy D750i.

Chyba robi wielką różnice, co prawda na standardowych ustawieniach nie jest zbyt dobrze, ale jak dostosujesz to zdjecia są na prawdę dobre, a jak byś nie robił, na pewno bedą lepsze od K750i/D750i.

Ogólnie po mojej pierwszej Nokii z Symbianem nie chce żadnego SE.

Co do K850i to zrobili w nim 256k kolorów?! Coś trochę za mało, jak na high-end.

kamilze
komentarz
komentarz

Podobno Nokia z nowym softem robi zdjecia lepsze od k800i i k810i :D tylko niewiem ile w tym jest prawdy .

Gość
komentarz
komentarz
Mcickx miałeś kiedyś telefon z Symbianem?

To są ogromne możliwości.

Nie miałem, ale bawiłem się i teraz taki biore bo możliwości rzeczuwiście ogromne :)

Chyba robi wielką różnice, co prawda na standardowych ustawieniach nie jest zbyt dobrze, ale jak dostosujesz to zdjecia są na prawdę dobre, a jak byś nie robił, na pewno bedą lepsze od K750i/D750i.

Tu bym się kłucił... Naprawde po tym aparacie spodziewałem sie wiecej. A jeśli robi lepsze zdjecia, to minimalnie, nie ma zadnej "przepaści" między nimi.

Ogólnie po mojej pierwszej Nokii z Symbianem nie chce żadnego SE.

A ja po posiadaniu D750 i stycznością z wieloooma, wieloma Nokiami (n70, n73, 6600, 6630, 6300 itd itd...) z pewnością nie wezme teraz N81/82 tylko W960. Nokia dla mnie to syf... No może nie syf, ale napewno te telefony nie są warte takiej kasy na jakie są wyceniane. Za dużo płaci się za napis "Nokia".

Co do K850i to zrobili w nim 256k kolorów?! Coś trochę za mało, jak na high-end.

A po co 16 000 000 skoro i tak ludzkie oko nie wyłapuje nawet tych 256k? :lol:

Pozatym pójdźmy tym tropem, dlaczego Nokia do telefonu za prawie 1000zł wsadza aparat 2.0mpix? "Coś trochę za mało, jak na high-end."

ivann2
komentarz
komentarz

ja polecam se w810i :P może nie ma symbiana ale jest świetny jak dla mnie

PS. sony ericssony też mają symbiana np. w850

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.