x-kom hosting

zawieszanie kompa

karols146
utworzono
utworzono

chciał bym się zapytać czy zawieszanie komputera może bys spodowane zbyd dużą temperaturą

ponieważ mam taki problem gdy chodzę sobie po stronkach to jest wszystko OK ale gdy odpalę gierkę to po około 2h komputer zostaje totalni zawieszony pomaga tylko restet po włączeni i sprawdzeni temperatury mam 74 stopni

maxymalnie spada do 60 czy można cos na to poradzić mój procesor to althon 1,8 Ghz

olszak
komentarz
komentarz

jak najbardziej, temperatura zdecydowanie za duża co może się przyczyniać do zawieszenia komputera

falcon1984
komentarz
komentarz

To zdecydowanie za dużo jak na procesor

Jakieś lepsze chłodzenie by się przydało na procku, przesmarowanie dobrą pastą, dorzucenie wentyli do obudowy, odkurzenie kompa

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jeśli jest mocno zakurzony, to samo dokładne odkurzenie (jak kumplowi czyściłem cooler procesora, to używałem pęsety i pędzelka) może zbić temperaturę nawet o 10 czy 15 stopni.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.