x-kom hosting

Wybor karty graficznej

SzmelinS
utworzono
utworzono

Witam

Poszukuje karty graficznej ktora jest niezbyt droga ale mozna odpalic na niej nowsze gry (assassin's creed, unreal 3 itp). Mam teraz zintegrowana i strasznie slabo sie spisuje.

Co myslicie o tej:

http://www.apollo.pl/store/show_detail/21/34477

Moj komp:

proc: AMD Athlon 64 3500+

plyta: ESC RS485M-M

ram: DDR2 1GB KINGSTON

obecna karta: ATI RADEON XPRESS 200 SERIES

Z gory dzieki za odpowiedz :).

EDIT: zasilacz: mustang atx ky-400w

falcon1984
komentarz
komentarz

Bardzo dobry wybór karty, w miarę tania i wydajna do nowości

Jaki masz zasilacz ?

Ponadto sugeruje zakup dodatkowego 1GB pamięci albo 2GB od razu bo np. Assasins Creed potrzebuje 2GB do płynnej gry.

Gość
komentarz
komentarz

Jak izasilacz?

Mój przyjaciel ma tą karte graficzną i gra w assasina na wysokich. W crysisa na srednich i nie zacina

Bardzo dobry wybór karty, w miarę tania i wydajna do nowości

Jaki masz zasilacz ?

Ponadto sugeruje zakup dodatkowego 1GB pamięci albo 2GB od razu bo np. Assasins Creed potrzebuje 2GB do płynnej gry.

Falcon mylisz się. Mój przyjaciel przy tej grze i na tej grafie + 1 GB GoodRam 667Mhz gra płynnie.

falcon1984
komentarz
komentarz

Może i działa, ale 2GB to dzisiaj już standard i do gier się naprawdę mocno przydaję więcej ramu

Gość
komentarz
komentarz

Zgadzam się:) Na te czasy 2 GB ramu to minimum. Ale 1 GB narazie też starcza...

bartek86
komentarz
komentarz

ta karta ci wystarczy na takie gry ale ramu masz za mało

ja na twoim miejscu kupił bym GF 8800GTS oczywiście jak płyta główna da rade tej karcie i dokupił drugą 1 gigową kość ramu bo nprzykład assassin`s creed nie pujdzie ci na 1Gb

to zależy ile masz na to przeznaczone pieniędzy

Ebola
komentarz
komentarz

bart86....nie pisz glupot.

Po pierwsze karta miała byc tania, a po drugie ten procesor jest dla niej duzo za wolny. Musial by byc min. Athlon 5000 x2 i to dobrze kręcony.

Przy takim procesorze karta bedzie malo wydajna...50% jej mocy nie bedzie wykorzystane.

8600GT Palit sonic jest do twojego sprzetu bardzo dobra.

Co do ram, to dokup jak najbardziej.

Gość
komentarz
komentarz
ta karta ci wystarczy na takie gry ale ramu masz za mało

ja na twoim miejscu kupił bym GF 8800GTS oczywiście jak płyta główna da rade tej karcie i dokupił drugą 1 gigową kość ramu bo nprzykład assassin`s creed nie pujdzie ci na 1Gb

to zależy ile masz na to przeznaczone pieniędzy

Nie pisz głupot! Czytałeś co wyżej napisałem? GF8600GT mu starczy. Później dokupi kostkę RAM 1GB i bedzie pięknie. Jak narazie 1GB mu wytarczy i pogra we wszystkie gry na srednich i max:) (crysis srednie, reszta max oczywiscie na xp)

Możesz kupić nawet GF 7900GT i dokupisz 1GB.

PS. nie widzę już w sklepach 7900..

Anonim1
komentarz
komentarz
ta karta ci wystarczy na takie gry ale ramu masz za mało

ja na twoim miejscu kupił bym GF 8800GTS oczywiście jak płyta główna da rade tej karcie i dokupił drugą 1 gigową kość ramu bo nprzykład assassin`s creed nie pujdzie ci na 1Gb

to zależy ile masz na to przeznaczone pieniędzy

:lol: :lol: :lol:

No to kup sobie ją i nie polecaj innym.

Zakup 2600XT lub 3650(porównywalność 8600GT). Możesz także zakupić 3850 - jednak ta karta jest za szybka dla tego procka.

SzmelinS
komentarz
komentarz

Ok wielkie dzieki :). Zamowie juz sobie ta karte :P. A ram jakis mozecie zaproponowac? Tani a dobry (tzn po polsku ;)).

falcon1984
komentarz
komentarz

OCZ rev.2 2x1GB

Z 3GB to już ostro porządzisz ;)

Ale z tym Mustangiem 400W to chyba nie bardzo zestaw pociągnie na mój gust, raczej też do wymiany

Ebola
komentarz
komentarz

Przydał by sie Chieftec 400w....za ok 110zl jeśli dobrze pamietam.

Albo chociaz http://www.apollo.pl/store/show_detail/17219 ale mysle ze to juz bylo by minimum.

SzmelinS
komentarz
komentarz

A co np o tym myslicie?

http://allegro.pl/item394051507_1_gb_ram_s...on_gw_fvat.html

Wejdzie mi to i da rade? :P Ja niezbyt sie znam na tym a zalezy mi jednak na cenie ;).

@Młody92

No ja wiem rozumiem ale chodzi o to ze OCZ = 140~zł + Chieftec = 120~ zł + karta 200 zł to nam daje spora sumke 460zł. A mi jednak zalezy na cenie :P. A cena kostki Kingstona nie przekroczy 100 zł i nie bede musial wymieniac zasilacza (czy bede musial? oO) wiec roznica bedzie znaczaca ^^.

Ebola
komentarz
komentarz

Masz teraz taki sam ram..tzn takty. Jesli tak to mozna brac ale naprawde warto by było kupić te OCZ

Gość
komentarz
komentarz

spoko pociągnie mu ten zestaw. Kumpel z ta grafą ma 350 W :D

SzmelinS
komentarz
komentarz

Aha i jeszcze 1. Moglibyscie pomoc mi wybrac sklep w ktorym kupic ta karte? Apollo bedzie dobry? Mieszkam w malym miescie niedaleko Olsztyna i u nas raczej w sklepach nie ma :P

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, apollo będzie ok

Ale z tym zasilaczem różnie może być...

janusz19
komentarz
komentarz

Twój wybór co do zasilacza , ale nie zdziw się kiedyś jeżeli poczujesz niemiły zapach z pod biurka xD

8600GT sonic+ będzie dobra i pamięci ocz są na prawdę dobre ( mam , więc wiem ^^ polecam)

I z Apollo możesz śmiało zamówić =]

pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

Lub www.agito.pl :)

Do mnie dochodzi dzien pozniej po zamowieniu:)

janusz19
komentarz
komentarz

uwierz mi że apollo też się nie obija ^^

SzmelinS
komentarz
komentarz

M'kay zdecydowalem sie i kupie wszystko to co mowiliscie (OCZ i ten zasilacz Chiftec) razem z karta. Teraz musze tylko to wszystko na apollo znalezc :P.

Aha no i dzieki wszystkim za szybka i pomocna odpowiedz :).

bartek86
komentarz
komentarz

ale na mnie skoczyli pięknie :P a może procka by też zmienił kto wie spoko ludziska wyluzujcie popieram GF 8600 a ramu im więcej tym lepiej pozdro dla tych co mnie zmieszali z błotem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.