x-kom hosting

Wydajna karta

macko3131
utworzono
utworzono

Witam!

Mam o to takiego sprzęta

Dual Core 1,8GHz

4 GB RAMU

Płyte Asusa P5VD2

Karte graf. Nvidia GeForce 8500GT+ plus chlodzenie pasywne ARCTIC COOLING ACCELERO S1 Rev2

Mam zamiar kupić wydajna karte,chłodzenie nie ważne bo zostawiam to które mam powiedzmy tak do 400zł góra 500 ale im mnie tym lepiej :P

Za pomoc z góry dziekuje

falcon1984
komentarz
komentarz

Za 400zł - GF 8800GT 512MB Palit z niebieski chłodzeniem

Za 500zł: Asus GH 8800GTS 512MB albo Radeon HD4850

Procka trzeba będzie podkręcić wysoko...

Jaki masz zasilacz ?

Lipton
komentarz
komentarz

Procka podkręć na 3.0 i kup Radeona HD4850, ale niestety znając ten chipset płyty głównej, procka podkręcisz o 300-400mhz. Jak się nie mylę ta płyta nie pozwala na zmianę napięć niczego ! Ale lepiej sprawdź w biosie, bo mogę się mylić. Akurat ja przy swojej nic nie mogę takiego robić. Zostaję mi jechać z fsb.

macko3131
komentarz
komentarz

Zasilacz mam akurat nowy 420 W :P A może wymienie procka ale to plany siegające grudnia XD Tylko musze sprawdzić co na ta płyte da sie wrzucic bo ona za dobra nie jest ;/

A43vil
komentarz
komentarz
Zasilacz mam akurat nowy 420 W tongue.gif A może wymienie procka ale to plany siegające grudnia XD Tylko musze sprawdzić co na ta płyte da sie wrzucic bo ona za dobra nie jest ;/

Tak szczerze to, to mało daje info. Jaka firma zasilacza ? bo 400 W Noname to nie to co 400 Corsair'a

macko3131
komentarz
komentarz

420W TRUSTa :unsure:

Ebola
komentarz
komentarz

Trust....pierwszy raz słysze..albo to jakis no name albo niech kto inny sie wypowie..

A tak przy okazjii..komputer kupywałeś gotowy?? juz złożony??

8500GT , 4gb ram, slabiutka plyta..wyglada na gotowca.

falcon1984
komentarz
komentarz

Trust to zwykły no-name i shit

Konieczna wymiana zasilacza pod dobrą grafikę

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Trust....pierwszy raz słysze..albo to jakis no name albo niech kto inny sie wypowie..

Robi także głośniki, klawiatury i myszki, które akurat są całkiem niezłe w swojej cenie (segment value, że tak powiem), ale zasilaczy raczej za dobrych nie ma.

Sam mam myszkę Trusta i sobie chwalę ^^

http://www.trust.com/_images/products/500/15376-1.jpg ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.