x-kom hosting

Fajna gierka na każdy sprzęt spróbuj zagrać gra free!!!

swidruxxx
utworzono
utworzono

Naprawde fajna wciągająca gra he he!!! co wam zależy spróbójcie zagrać zajmuje tylko 20mb jest free i wyniki na necie są

http://www.instalki.pl/gry/download/zreczn...le_Attack_2.php

Mam ją i już grałem ze 100 razy!!!

GoBi
komentarz
komentarz

A zobacze tą gierke.. na screenie nawet ciekawie się zapowiada.

swidruxxx
komentarz
komentarz

no zczaj fajny przerywnik w pracy np.

[ Dodano: 2007-03-22, 12:53 ]

JAK BęDZIECIE MIELI JAKIEś PYTANIA ODNOśNIE TEJ GIERKI TO PYTAć CHOć SKąPLIKOWANA TO NIE JEST 0 FILOZOFII

GoBi
komentarz
komentarz

Czy ja wiem czy ona taka fajna :/ nudna.... doszedłem do 5 levelu i mi sie poprostu znudziła :/

swidruxxx
komentarz
komentarz

no widzisz bo ci cienko poszło a używałeś wogóle klawiszy z,x,c i dawałeś czasami strzałki w dół lub w góre znudziła ci sie bo sie nie zapisałeś!!! zrób w 1 planszy ponad 13tyś to wtedy stwierdze ze już troche kapujesz a wiekszość ludzi nie dochodzi właśnie do 6 lev a da sie nawet skończyć gre czyli przejść lev 10 ale mi sie to nie udało miałem 96% w lev10 :cry:

[ Dodano: 2007-03-23, 07:53 ]

i do 5 lev zgadza sie jest nudna potem jest szybka i więcej sie dzieje

[ Dodano: 2007-03-23, 07:54 ]

spróbuj dojść chociaż do 8 to sam zobaczysz

DoGeR
komentarz
komentarz

Też grałem ale jakaś nudnawa :/

swidruxxx
komentarz
komentarz

nio nie jest jakaś rewelacyjna wiadomo że lepsze są oblivion gotik czy podobne ale cieniutko wam poszło i dlatego tak sądzicie :lol: :P:P:P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.