x-kom hosting

Asus Radeon HD 3870 TOP

CzibAN
utworzono
utworzono

Asus Radeon HD 3870 TOP Glaciator ViVo 512MB DDR4 PCI-E BOX będzie kompatybilny z moją płytą główną ASUS P5N32-E SLI PLUS ? :)

Niżej podaje linki:

Asus Radeon HD 3870 TOP

Asus P5N32-E SLI Plus

Proszę o odpowiedź.

Anonim1
komentarz
komentarz

Jeden tak, ale 2 już nie.

nejmu92
komentarz
komentarz

Raczej nie bardzo bo na płycie chipset do nvidia a karta grafiki jest z ATI

Poszukaj coś z Nvidia :)

seba115
komentarz
komentarz
Raczej nie bardzo bo na płycie chipset do nvidia a karta grafiki jest z ATI

Poszukaj coś z Nvidia :)

a co to ma do rzeczy? :o

CzibAN
komentarz
komentarz
Jeden tak, ale 2 już nie.

Nie rozumiem ;) Przecież podałem tylko jedną kartę a drugi link jest do mojej płyty głównej.

Akahan
komentarz
komentarz

Chodziło mu o to, że jednego Radka 3870 odsłuży, ale 2 w Crossfire już nie :P

CzibAN
komentarz
komentarz

To może ta karta:

Asus GeForce 9600 GT TOP ? Będzie kompatybilna ? Ma chipset nVidia.

falcon1984
komentarz
komentarz

Z twoją płytą zarówno Radki jak i GeForcy będą działać bez problemu

Spokojnie możesz tam włożyć zarówno HD3870 jak i GF 9600GT :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Może zsumuję powyższe posty...

Jeśli wystarczy Ci jedna karta, możesz włożyć zarówno Radeona, jak i GeForce'a (wliczając w to Radeony z dwoma GPU, np. HD3870 X2). Jeśli jednak będziesz chciał włożyć dwie karty, będą to musiały być 2 GeForce'y (chyba takie same, ale nie dam głowy, SLI, podobnie jak CrossFire, przeszło kilka "metamorfoz" od początku swego istnienia).

Machur
komentarz
komentarz

jesli myslec przyszlosciowo to na Twoim miejscu bym wziol tego 9600gt:) jeszcze w wersji TOP.

CzibAN
komentarz
komentarz
jesli myslec przyszlosciowo to na Twoim miejscu bym wziol tego 9600gt:) jeszcze w wersji TOP.

Też tak myślę. Na innych forach doradzają mi 4850. Ale myśle ze ta TOP jest troche podkręcona i by wystarczyła ;)

Anonim1
komentarz
komentarz
Też tak myślę. Na innych forach doradzają mi 4850. Ale myśle ze ta TOP jest troche podkręcona i by wystarczyła ;)

I bardzo dobrze doradzają :D

Jak masz pieniądze to bierz HD 4850.

Jeszcze podaj jakiego masz procka oraz jaki zasilacz.

Machur
komentarz
komentarz

no to mowie jesli masz w przyszlosci plany dolozyc 2 karte to w Twoim przypadku 9600gt TOP. A jeśli jedna karta to Radeon;)

CzibAN
komentarz
komentarz

Procesor: Intel Celeron D 351 3,2 GHz ---- syf ;)

Zasilacz: Feel III 500W ATX

Kolejnym zakupem będzie procesor. Narazie czas na zmiane grafiki.

Machur
komentarz
komentarz

i w tym momencie obawiam sie ze obie karty beda za mocne do Twojego procesora...a zasilacz...zaraz wszyscy Ci powiedzia ze Feel do dziadostwo:D wiec ja powiem pierwszy - to dziadostwo xD

CzibAN
komentarz
komentarz

na innych forach mi to polecali. sam nie wiem. kazdy mowi coś innego ;)

Lewy12
komentarz
komentarz

Bierz Asusa HD3870 TOP będzie o wiele lepszym wyborem niż 9600GT tylko boje się o zasilacz a procka powineś jak najszybciej wymienić.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Za 415 zł na allegro jest EVGA 8800 GT K.O. (fabrycznie kręcona, "stage 2", że tak powiem - mocniejsza od SuperClocked, słabsza od SuperSuperClocked). Może to? Szybsze od HD3870 TOP.

janusz19
komentarz
komentarz

jeżeli chodzi o wersje 3870 to zdecydowanie lepiej brać 9600GT albo 8800GT lub 4850 jeżeli oczywiście masz kasę.

Machur
komentarz
komentarz

nasz kolega juz wybral 8800GTS od asusa z tego co wiem;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.