x-kom hosting

Geforce 7150m HELP!:((

bastek37996
utworzono
utworzono

witam mam taki problem mam karte graficzna w laptopie gefroce 7150m i na wszystkich sterownikach (ktorych probowalem a bylo ich ok 10) tna sie filmy i jest ok 2 FPS o grach to juz nie wspomne macie moze jakis pomysl zeby to rozwiązac? nie chodzi mi zeby grac ale zeby filmy chodziily normalnie...

karta graficzna ma 256MB

dziekuje za pomoc z góry

A43vil
komentarz
komentarz

A jak oglądasz film czy coś proceosr nie jest za abardzo używany włącz film i zobacz zużycie proca podczas oglądania filmów.

P.s od zawsze tak masz ? czy od jakiegoś czasu ?

bastek37996
komentarz
komentarz

kiedys było ok teraz tez jest ok ale tylko tymi filmami o malej rozdzielczosci np 320:240 a jak np ogladam film z kamery cyfrowej czy z wesela to zacina strasznie a procesor zgadza sie jest uzycie 100%

A43vil
komentarz
komentarz

Czyli to nie grafika to teraz, włącz sobie film. Menadżer zadań potem daj procesy posrotuj wg cpu i zobacz co ci bierze najwięcej proca. Jak to zrobisz to napisz. Przy okazji powiedz jaki procesor.

bastek37996
komentarz
komentarz

AMD turion 64 X2 Mobile technology 1.9 ghz a te filmy sie nawet zacinaja swiezo po formacie...

A43vil
komentarz
komentarz

Jak napisałem wyżej powiedz co zabiera ci tyle proca że jest on w 100 % Użycia.

Edit

To włacz film, chyba że masz włączony.

bastek37996
komentarz
komentarz

pozniej napiszę bo teraz sie uspokoił procesor... i jest wszedzie "00"

prz wylaczonym filmie w polu"wmplayer" pokazuje procesor "14"

A43vil
komentarz
komentarz
pozniej napiszę bo teraz sie uspokoił procesor... i jest wszedzie "00"

prz wylaczonym filmie w polu"wmplayer" pokazuje procesor "14"

14 to i tak mało przeciez jest. Wtedy powinień ci film iść normalnie ewentualnie spróbuj jeszcze kodekami się pobawić. Usuń te co masz w kompie o ile jakieś masz i zainstaluj te:

http://www.download.net.pl/105/K-Lite-Codec-Pack-Full/

I powiedz jak się sprawa ma i spróbuj filmy otwierać tym programem:

subedit [tylko go sobie pobierz]

Edit

Ramu ile masz ?

bastek37996
komentarz
komentarz

ok pobiore ale najpierw zainstaluje sobie windowsa xp i zobaczymy bo teraz mam viste moze na xp bedzie lepiej odezwe sie pozniej jak bedzie

olszak
komentarz
komentarz

a jak instalowałeś inne sterowniki to stare usuwałeś? czy instalowałeś stery dla gfów czy dla ati?

bastek37996
komentarz
komentarz

nie usuwalem starych

A43vil
komentarz
komentarz
nie usuwalem starych

To jak nie usuwałeś to pobierz to: http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1655

Usuń sterownik ekranu zainstaluj ponownie sterowniki dla swojej grafiki.

olszak
komentarz
komentarz

panel sterowania->dodaj/usuń programy->nvidia drivers albo forceware... klikni na nie i zaznacz usuń, zrestartuj kompa i wgraj te http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1818

ps. jaki masz system operacyjny?

bastek37996
komentarz
komentarz

dzisiaj zainstalowalem Viste a do tej pory mialem XP i na XP tez bylo to samo... nie wiem moze jakis wirus sie zadomowil na dysku D.. a to jak mam zrobic z tym programerm? odinstalowac sterowniki zainstalowac guru 3d??

A43vil
komentarz
komentarz

Przez Driver Sweeper usuwasz kompletnie sterowniki tak dla świętego spokoju. Potem pocisnać sobie reseta kompa. Zainstalować nowe steronwiki które proponuje olszak. i sprawdzić.

Vista 32 czy 64 ?

bastek37996
komentarz
komentarz

32

A43vil
komentarz
komentarz

Dobra to sterowniki od Olszaka odpadają bo one pod XP.

Usuń na razie te swoje stare. I zainstaluj te o:

http://www.nvidia.pl/object/winvista_x86_175.19_whql_pl.html

Przed instalacją nowych sterowników upewnij się, że odinstalowałeś wszystkie poprzednie sterowniki NVIDIA z Panelu sterowania Windows.

* Kliknij: Menu Start > Panel sterowania > Dodaj/Usuń Programy.

* wyszukaj pozycję "NVIDIA Windows Display Drivers" lub "NVIDIA Display Drivers".

* nastepnie zaznacz ją i naciśnij przycisk ?Usuń".

bastek37996
komentarz
komentarz

po zainstalowaniu sterowników jest tak samo...robię formata...

zainstalowałem XP sterowniki itp i jak narazie jest ok..filmy smigaja aż miło:):) Dziekuje Wam za rady wszystkie i podpowiedzi:) bez Was bym problemu nie rozwiązał:)

znowu jest to samo;/. ja juz nie mam sił do tego komputera!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.