x-kom hosting

[250zł]karta graficzna na AGP x8

Brajan
utworzono
utworzono (edytowane)

witam jaką najlepszą karte graficzną poleciacie mi do 250 zł na AGP x8?

A43vil
komentarz
komentarz

Może takie coś:

Radeon HD2600XT

Anonim1
komentarz
komentarz

Podaj zasilacz i procesor jaki posiadasz.

Brajan
komentarz
komentarz

procek mam 2.5. A jak mam sprawdzic zasilacz?

A43vil
komentarz
komentarz
procek mam 2.5. A jak mam sprawdzic zasilacz?

Najlepiej by było odkręcić bok obudowy i przeczytac. Jasne i wiadome że odkręc obudowe spisz to co trzeb i napisz.

@down Zasilacz to lipny jest

Brajan
komentarz
komentarz

zasilacz to model:FEEL -400 ATX i czy na takim zasilaczu bedzie mi chodził Radeon HD2600 XT???

FrogsterPL
komentarz
komentarz
jaki to procesor c2d czy p4?

:lol: Osobiście wątpię, żeby miał C2D i płytę z AGP :D Jak już, to ma coś na Socket A albo 754, ew. 939 (z AMD).

Brajan
komentarz
komentarz

Pentium 4 2.5 to co ruszy mi ta karta na tym zasilaczu?

lopez
komentarz
komentarz

Ja np. mam Palit 7300GT, sonic, 256mb ddr3. I cod 4 śmiga na średnich detalach spokojnie. Dałem za nią 200zł i jest na prawde ok.

Lipton
komentarz
komentarz

Ja posiadam taką płytę, która ma złącze AGP i obsługuję C2D.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Ja posiadam taką płytę, która ma złącze AGP i obsługuję C2D.

Że obsługuje to spoko, ale mało jest ludzi, którzy mają C2D i do tego kartę AGP.

Lipton
komentarz
komentarz

No fakt, bo ja jeszcze tam nie włożyłem C2D i nie już nie włożę.

janusz19
komentarz
komentarz

polecam Ci 7600GS od asusa , taki jeden użytkownik , chyba janusz19 ma na sprzedaż , ale to musisz mu na priva pisać xD

Anonim1
komentarz
komentarz

1650XT, 2600 PRO, 7300GT - to maks co włożysz.

Lipton
komentarz
komentarz

Wersje DDR3 !

Gość
komentarz
komentarz

Równiesz polecam od palita sonic 7300GT 256MB GDDR3

lopez
komentarz
komentarz

7600 GS nie kupuj, podobno mało wydajne, tak przynajmniej słyszałem, weź 7300GT, ddr3, będzie śmigać a jeszcze trochę kasy zaoszczędzisz

Akahan
komentarz
komentarz
7600 GS nie kupuj, podobno mało wydajne, tak przynajmniej słyszałem, weź 7300GT, ddr3, będzie śmigać a jeszcze trochę kasy zaoszczędzisz

Tak 7600 GS z GDDR2 jest wolniejsza niż 7300 GT z GDDR3, ale już 7600 GS z GDDR3 jest szybsza... Sam mam 7300 GT od Palita z GDDR3 i również ją polecam do słabszych kompów, CODA 4 na max detalach i Crysisa na med pociągnie(bynajmniej na moim kompie), więc nie jest taka zła, a swojego kompa używam głównie do hostingu i czasem pogram, więc nadaje się świetnie...

Do tego 7300 GT z GDDR3 od Palita, albo od Galaxy się bardzo dobrze kręcą, zobacz. sygnaturkę, a słyszałem, że da się jeszcze więcej...

olszak
komentarz
komentarz
CODA 4 na max detalach

taaaaa, tylko na jakiej rozdzielczości, bo jak ja miałem kiedyś 7300gt na ddr3 to ledwo płynnie na medium ciągnoł coda4

Machur
komentarz
komentarz

malo wydajny? podkrecony 7600gs ddr2. CoD4 Tekstury na najwyższe, roździelczosc na 1440x900, Grid na średnich pelna plynnosc, Mass effect 1440x900 na medium, Devil May Cry na high 1280x1024, Stalker 1440x900 wszystko na max oprocz tego atywnego oswietlenia, wtedy przycinalo, assassin creed na 1440x900 na srednich, tylko momentami zwalnialo(duzo biegajacych ludzi itp.), crysis 1024x768 polowa na medium polowa na low i plynie. puki co w nic nie bylem zmuszony grac na LOW.

Akahan
komentarz
komentarz
taaaaa, tylko na jakiej rozdzielczości, bo jak ja miałem kiedyś 7300gt na ddr3 to ledwo płynnie na medium ciągnoł coda4

Haha rozdzielczość 1024x768, w spokoju mam ponad 80 fps, a w akcji przy strzelaninach 30-40 fps...

http://www.bankfotek.pl/view/101708 ss z miarę spokojniej akcji

http://www.bankfotek.pl/view/101709 ss z tekstur, i w graficie włączone cienie i głębia pola, AA niestety wyłączone, a z włączonym nie próbowałem a zaraz zobaczę... Z AA x2 około 40 fps, podczas nagrywania filmiku frapsem z AA x2 miałem 20-25 fps...

Nie możliwe? A jednak...

Jak widać karta i procek po oc...

Machur
komentarz
komentarz

ja gralem na takich samych ustawieniach dokladnie z AA 2x. I tez wszystko plynnie max;) dokladnie nie wiem ile klatek, bo nie sprawdzalem. Ale ani 1 ciencia.

olszak
komentarz
komentarz
CYTAT(olszak @ nie, 13 lip 2008 - 20:59) *

taaaaa, tylko na jakiej rozdzielczości, bo jak ja miałem kiedyś 7300gt na ddr3 to ledwo płynnie na medium ciągnoł coda4

Haha rozdzielczość 1024x768, w spokoju mam ponad 80 fps, a w akcji przy strzelaninach 30-40 fps...

http://www.bankfotek.pl/view/101708 ss z miarę spokojniej akcji

http://www.bankfotek.pl/view/101709 ss z tekstur, i w graficie włączone cienie i głębia pola, AA niestety wyłączone, a z włączonym nie próbowałem a zaraz zobaczę... Z AA x2 około 40 fps, podczas nagrywania filmiku frapsem z AA x2 miałem 20-25 fps...

Nie możliwe? A jednak...

Jak widać karta i procek po oc...

czyli nie grasz na max detalach

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.