x-kom hosting

Karta graficzna jaką kupic

kudlatykubus
utworzono
utworzono

Mam pytanko jaką karte wybrac Radeon 4850 Sapphire 512MB 2xDVI (PCI-E) LiteBOX czy GeForce 8800 GT Galaxy 512MB TV & 2x DVI (PCI-E) (CoolerMaster Heatpipe)

falcon1984
komentarz
komentarz

HD4850 jest wydajniejsza o jakieś 15% od 8800GT

BlackRaven
komentarz
komentarz

Radeon 4850, ewentualnie GeForce 8800GTS (na allegro są za 500zł nowe). 8800GT jest słabszy.

olszak
komentarz
komentarz

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=32765

a może napiszesz jaką masz płyte główną bo się okaże że do AGP chcesz wsadzić tą kartę,

jeśli chodzi o wydajność to 4850 będzie najlepsza

kudlatykubus
komentarz
komentarz
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=32765

a może napiszesz jaką masz płyte główną bo się okaże że do AGP chcesz wsadzić tą kartę,

jeśli chodzi o wydajność to 4850 będzie najlepsza

płyta główna to Asus P5K Pro Intel P35

yoho
komentarz
komentarz

ehehe to nie masz co się martwić. Ja mam podobny problem do rozwiązania tylko, że ja biorę pod uwagę HD4850 PowerColor 512Mb i sie zdecyduje właśnie na niego chyba. Tobie również go polecam.

Machur
komentarz
komentarz

tego radka na pewno lepiej wziasc niz 8800gt:) choc na tej i na tej pograsz na full w 99% gier;)

Anonim1
komentarz
komentarz
tego radka na pewno lepiej wziasc niz 8800gt:) choc na tej i na tej pograsz na full w 99% gier;)

A ten 1% to Crysis :D

Bierz HD 4850.

PS. NVIDIA kiedy przestaje produkować serię 8000?

Machur
komentarz
komentarz
A ten 1% to Crysis biggrin.gif

no wlasnie o to mi chodzilo;):P

FrogsterPL
komentarz
komentarz
PS. NVIDIA kiedy przestaje produkować serię 8000?

Oficjalnie czy nieoficjalnie? :lol: Bo seria 8 pewnie niedługo zniknie, ale zapewne przez długi czas będą dostępne karty serii 9 będące w praktyce serią 8... Czyli np. 9600 GSO czy 9800 GTX.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.