x-kom hosting

Radeon HD2400pro i problem

sebciu
utworzono
utworzono

Mam kartę graficzną

Radeon HD2400pro 512mb

od pewnego czasu zaczęło się częste zrzucanie pamięci fizycznej kilka dni temu przeinstalowałem windowsa. teraz gdy chcę zainstalować sterowniki wyskakuje że kontynuacja instalacji może zakłócić działanie systemu

po kliknięciu kontynuuj zaczynają się częste zrzucania pamięci fizycznej (różne errory)

proszę o pomoc

A43vil
komentarz
komentarz

Masz wszystko dobrze podłączone ?

Posprawdzaj ja np miałem zrzucanie pamięci gdy źle podłączałem dysk. Zobacz czy wszystko jest dobrze podłączone.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja miałem zrzuty pamięci przy podkręconym procesorze oraz problemach z RAMem... Sprawdź RAM Memtestem.

sebciu
komentarz
komentarz

Wsadziłem aktualnie starą słabszą kartę graficzną. Na razie był tylko jeden zrzut pamięci fizycznej i kilka przy włączaniu komputera. Za kilka dni kupię nowy zasilacz bo ten co mam aktualnie mam 5-7lat.

A43vil
komentarz
komentarz
Wsadziłem aktualnie starą słabszą kartę graficzną. Na razie był tylko jeden zrzut pamięci fizycznej i kilka przy włączaniu komputera. Za kilka dni kupię nowy zasilacz bo ten co mam aktualnie mam 5-7lat.

A dokładniej jaki model firma.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wina zasilacza to raczej nie jest, bo mi po wymianie Chiefteca na Corsaira też sporadycznie zdarzają się zrzuty pamięci. Ale to, że wymienisz, to raczej dobry wybór, bo 5-7 lat temu nikt się zasilaczami nie przejmował i masz pewnie jakiś chłam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.