x-kom hosting

pomoglem ? wcisnij pomogl !

zeniTh
utworzono
utworzono

siema

mam pewna sprawe co do napisow w niektorych podpisach a mianowicie dokladnie chodzi mi tu o "pomoglem ? wcisnij pomogl !" moim zdaniem na tym forum stalo sie to jakims plagiatem i czyms co wywiera presje na autorze tekstu np. zeby mu w czyms pomoc.

Z mojej strony chcialbym aby admini zarzadzili zeby to zostalo usuniete poniewaz jesli autor jakiegos tekstu bedzie chcial nam dac "pomógł" to i tak nam da bez naszego nakierowania go na ten temat :)

co wy o tym sadzicie ?? czy nie lepiej i bardziej uczciwie by wtedy bylo ??

wyrazcie swoja opinie a jesli wszyscy sa przeciw to mnie ukarzcie za taka postawe :(

pozdrawiam i czekam na komentarze

necik
komentarz
komentarz

Ja nie widzę w tym nic złego...

GoBi
komentarz
komentarz
Ja nie widzę w tym nic złego...

Ja też... :) choć zgadzam sie z tym ze jak nam dac POMÓGŁ to i tak da.. ale cóż..

bizon11
komentarz
komentarz
Ja też... :) choć zgadzam sie z tym ze jak nam dac POMÓGŁ to i tak da.. ale cóż..

Mylisz się :) Nie raz dostawałem PW z zapytaniem jak się daje pomógł :)

Nie wszyscy użytkownicy znają skrypt przemo tak dobrze jak my :)

Ogólnie to nikt tu nikogo nie zmusza by dawał pomógł tylko prosi :)

MI też to nie przeszkadza :)

swidruxxx
komentarz
komentarz

hmm ja tak sobie walnąłem a czemu? bo dużo osób które pierwszy raz zakładaja konto i piszą temat nawet nie wiedzą że jest takie coś jak pomógł a to im daje do myślenia i sie w końcu skapną - takie jest moje zdanie pozdrawiam

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Popieram swidruxxxa. ALE: osobiście bardzo mnie wkurza, jak ktoś pisze np. "nie pisz dziękuję tylko daj pomógł" w odpowiedzi na posta z podziękowaniami. Jak ktoś nie zwraca uwagi na tekst w podpisie to trudno, nie można go siłą nakłaniać. To i tak jest wyłącznie dobra wola tego, kto założył temat.

Fafu
komentarz
komentarz

Dla mnie to bez różnicy. I tak i tak właściciel tematu da tylko pomógł jeśli mu się będzie chciało. Z resztą dużo forumowiczów nie wie że jest taka funkcja :)

Evil
komentarz
komentarz

dawanie punktów pomógł jest dobrowolne i się nie powinno do tego smuszać. W regulaminie phpbb nawet gdzieś o tym pisze..

DoGeR
komentarz
komentarz

Evil, a kto zmusza ? Oni tylko przypominają :P

Evil
komentarz
komentarz

Wiem wiem ;-) Ale ja tu moderatorem ani adminem nie jestem więc jeśli adminom to nie przeszkadza to spoko :) Bo widzialem fora na ktorych za takie coś dawali ostrzeżenie :|

DoGeR
komentarz
komentarz

Jeżeli jest małymi literami i czarnego koloru to nie przeszkadza.

Kurzun
komentarz
komentarz

A ja nie mam w podpisie bo szczerze mówiąc to wydaje mi się, że ilość tych pomógł nie odzwierciedla wiedzy. Bardzo często się zdarza, że ktoś rozwiązuje problem i nie dostaje pomógł dlatego mi to obojętnie ze wskazaniem na wyłączenie tego :>

zeniTh
komentarz
komentarz

czyli wychodzi na to ze to tylko mi to tu "przeszkadza"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.