x-kom hosting

Grafika do gotowego zestawu.

lukas91
utworzono
utworzono

Moja siostra ma komputer, jego parametry:

Płyta Główna: GIGABYTE GA-P35-DS3L s.775

Procesor: Intel Core E2140 @1.60Ghz

Ram: 2x 512mb Kingstone

Zasilacz: Chieftec 400W GPS-400-AA-101A

Na razie chodzi na grafice wbudowanej, a siostra chciałaby pograć w Simsy 2, lub Lineage II. Jaka grafika (w przystępnej cenie, do 200zł) byłaby najwydajniejsza do tego zestawu?

snip91
komentarz
komentarz

GF 8600GT Palit Sonic+.

lukas91
komentarz
komentarz

Lepiej TO, czy TO?

Anonim1
komentarz
komentarz
Lepiej TO, czy TO?

8600GT Sonic jest syzbszy zdecydowanie. Ten GF 8600GT to DDR2 czyli shit.

lukas91
komentarz
komentarz

Pójdę do sklepu komputerowego i zapytam. Mam tylko nadzieję, że nie skasują więcej niż 199.00pln. Tyle też stoi na apollo.pl więc jeżeli wezmą więcej to będzie ździerstwo.

Anonim1
komentarz
komentarz
Pójdę do sklepu komputerowego i zapytam. Mam tylko nadzieję, że nie skasują więcej niż 199.00pln. Tyle też stoi na apollo.pl więc jeżeli wezmą więcej to będzie ździerstwo.

Nie martw się jeżeli mają starą dostawę to wezmą nawet 250 zł btw ja w kwietniu mojego sonic+ kupiłem za 310 zł.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Mam tylko nadzieję, że nie skasują więcej niż 199.00pln.

Przede wszystkim to Ty pilnuj, żeby Ci nie wcisnęli wersji z pamięciami GDDR2. Bo 20 zł w tę czy w tamtą to nie taka straszna suma (chyba, że będą chcieli jeszcze więcej...).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.