x-kom hosting

gf 8600gt

gargoildg
utworzono
utworzono

mam problem prawdopodobnie z kartą graficzną wczoraj wymieniłem swoją starą msi radeon x1600pro 256 na gigabyte geforce 8600gt 512 problem polega na tym że często mi się zawiesza system (pracuje tak jakby w użyciu było 100% możliwości procesora strasznie wszysko się zamula) jedynym ratunkiem jest restart co do sprzętu to posiadam procesor amd athlon x2 3800 płyte główną asrock aLive sata1 glan system świeży windows xp sp3 wczorajszy sterownki karty najpierw zainstalowane z płyty potem aktualizowałem je najnowszymi ze strony nvidi dla seri 8 więc potrzebuje pomocy najczęsciej zawiesza się podczas korzystania z internetu na grach jescze nie sprawdzałem

zasilacz ibox 350w

podkreślam jakimś dziwnym trafem narazie wiesza mi się tylko podczas korzystania z internetu moge grać oglądać telewizje nawet korzystać z emule

mam liveboxa tp

Typ czujnika Winbond W83697HF (ISA 290h)

Typ czujnika procesora graficznego Driver (NV-DRV)

Nazwa płyty głównej ASRock ALiveSATA2-GLAN

Stwierdzono otwieranie obudowy Nie

Temperatury:

Płyta główna 50 °C (122 °F)

Procesor 47 °C (117 °F)

Dioda procesora 40 °C (104 °F)

Procesor graficzny 68 °C (154 °F)

Wentylatory:

Procesor 3375 RPM

Wartości napięć:

Napięcie rdzenia procesora 1.34 V

+3.3 V 3.26 V

+5 V 5.03 V

+12 V [ TRIAL VERSION ]

+5 V podczas wstrzymania pracy 4.92 V

Debug Info F FF 32 FF

Debug Info T 50 47 255

Debug Info V 54 00 CC BB B6 BA B7 (01)

Debug Info I 60 6012

falcon1984
komentarz
komentarz

Albo za słaby masz ten zasilacz albo karta graficzna za gorąca (68C w idle masz)

Raczej wina zasilacza

webber
komentarz
komentarz

Masz bardzo podobny config do mnie, dlatego zdziwiłbym się trochę, gdyby ten Ibox nie wyrabiał - u mnie przy Fortronie mającym ledwo 180W na linii +12v nie było problemów.

Faktycznie temperatura karty za wysoka, spróbuj jak komp zachowuje się w grach/benchmarkach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.