x-kom hosting

AMD Athlon(tm) 1.25 GHz vs 7300GT?

Jakub1234
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Mam jedno pytanko: ;)

Mam płyte główną AMD Athlon 1.25 GHz to moge wsadzić graficzną 7300GT i mi sie nie spali płyta główna?? :huh:

PS; Prosze szybko o odpowiedz!

// nazwę tematu na forumpc formułujemy konkretnie

// na przyszłość tak sformułowany temat poleci prosto do Kosza!

// naekana

falcon1984
komentarz
komentarz

A jaki masz zasilacz ?

Lucas4034
komentarz
komentarz

Sprzet pewnie ma juz swoje lata, tak jak pisze falcon1984 sprawdz jaki masz zasilacz (jaka firma i jaka moc). Najlepiej podaj cala konfiguracje komputera.

Jakub1234
komentarz
komentarz

zasilacz mam nowy kupiony ze 2 miesiące temu, a kompa mam od 2003r :mellow:

mam podac wymagania mojego kompa??

webber
komentarz
komentarz

Jednak lepiej byłoby, gdybyś podał dokładny model tego zasilacza.

Druga sprawa - pchanie 7300GT do Athlona 1,2 nie ma żadnego sensu.

Jakub1234
komentarz
komentarz

350 WAT, EC350-NP POWERTEC

A grafa 6800 mogła by byc??

CZemu nikt nie odpisuje??;/

JSF
komentarz
komentarz

Najlepiej podaj model płyty. Porty AGP występowały w trzech odmianach. Może się okazać, że żadna z wymienionych kart nie będzie pasować do twojej płyty.

olszak
komentarz
komentarz

@edit wole to usunąć niż się ośmieszyć przed innymi :P, webber myślełem że te wersje nic nie znaczą

Lucas4034
komentarz
komentarz

Procek troszke slaby ale wiadomo ze komp nie nowy, grafika troche go ożywi. Zasilacz wytrzyma moim zdaniem.

webber
komentarz
komentarz

bzdura, mają poprostu inny mnożnik, agp są 8x, 4x a pci-e ma 16x, ale karta pod 8x też będzie działać pod 4x
Akurat to nie jest bzdura ;) AGP występuje w wersjach 1.0, 2.0 i 3.0, w przypadku doboru karty do starej płyty i na nie powinno zwrócić się uwagę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.