x-kom hosting

Potoki w asus 8800 gt 1 gb

Fahrenheit
utworzono
utworzono

Witam !! Mam pytanie czy da się odblokować potoki lub vertexy w asus 8800 gt 1 gb gddr3 . Jezelei jest taka mozliwosc to w jaki posób mozna to zrobic??

webber
komentarz
komentarz

Nie ma takiej możliwości.

Fahrenheit
komentarz
komentarz

;/ Trudno ajakie sa mozliwosci OC tej grafy na standardowym chlodzeniu i co powiedzie o porownaniu tej grafiki do radeona hd 4850

falcon1984
komentarz
komentarz

Jest jakieś 5-10% mniej wydajna od HD4850

Fahrenheit
komentarz
komentarz

Ponawiam pytanie o mozliwosciach OC gefroca

rastiR
komentarz
komentarz

Siema tak mnie zaciekawił temat i pytanie mam, napisałeś że jest różnica 5-10% z HD4850 to ja niewiem jakie ja info mialem ale słyszałem żę HD4850 bije gf 9800GTX. A jeśli tak jest to jaka różnica musiała by być np. między 8800GTS 512 a HD4850 ztego co tu wnoskuje tu i tego co słyszałem to jeśli między 8800GT 1gb a hd4850 jest 10% to między 8800GTS a HD4850 musiało by być różnicy niecałe 5% nie mówiąć wtedy jaka różnica musiała by być między 9800GTX a hd4850. To jak to w końcu jest ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Looknij do tematu:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=55927

Na wykresach ładnie są pokazane wydajności kart

rastiR
komentarz
komentarz

No nic pierwszy raz widze ten test, ale już z leksza śmieć mi się chce bo co test to inaczej jest. A co będzie jak założe na HD4850 chłodzenia S1 i zastosowaniu Vmoda, wtedy tak przykładowo pokręceniu na radziu rdzenia do ponad 750 jak wtedy się sprawa będzie trzymałą ?

Machur
komentarz
komentarz

czyli poprostu zalezy jaka wersja 8800gt.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.