x-kom hosting

Nowa karta

Greg284
utworzono
utworzono

Witam. Poszukuje nowej karty graficznej do mojego 6 miesiecznego kompa. Teraz wiem ze wtedy byla bledem kupowanie Radeona Hd3850 z 256 mb, moglem doplacic 40 zl i miec 512 :( Ale cóż, mowi sie trudno. Teraz planuje kupienie nowej karty. Cena karty tak ok. 1500 zl. Karty napewno nie bede jednak kupowal za taka cene ;) Poczekam az troszzeczke spadnie. Ale musze wiedziec na co odkladam pieniazki. Tak jak w temacie chcialbym by karta miala 1 gb pamieci juz tak dla swietego spokoju na przyszlosc :) Tutaj skladalem kopmuter i tutaj bede go ulepszal :D a wiec prosze was o doradzenie jak najbardziej wydajnej karty za cene 1400-1500

falcon1984
komentarz
komentarz

Poczekaj aż nieco ceny spadną i weź HD4870 z 1GB i chłodzeniem dobrym np. Asus Glaciator (jeśli wyjdzie)

Karty GTX280 od GF raczej nie ma sensu kupować za 1500zł bo strasznie drogie są póki co

grzegorzmce
komentarz
komentarz

No to może sprzedaj tą twoją i kup 4850 będzie duża różnica a dopłata niezbyt wielka:)

Greg284
komentarz
komentarz

zobacze z ta doplata, moja aktualna karta http://allegro.pl/item395598249_gigabyte_a..._256mb_bcm.html oczywiscie to nie moje ogloszenie :) Niewiem czy doplacic do 500 zl czy lepiej osczedzic i kupic cos tego geforce Gtx280. Chyba lepiej zaoszczedze

grzegorzmce
komentarz
komentarz

To w sumie jest 200 zł różnicy więc moim zdaniem można wymienić:) Chyba że może lepiej troche poczekać i kupić później 4870 w cf albo jakąś nowszą co wyjdzie. W końcu ten 3850 to nie taki zły.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.