x-kom hosting

Wymiana karty graficznej

rabbit211
utworzono
utworzono

Witam mam nastepujacy problem chce kupic karte PALIT GeForce 7300GT 256MB DDR3/128bit SONIC AGP ale nie jestem pewien czy bedzie pasowala do mojego komputera...:/ moj sprzet:

Typ procesora AMD Athlon XP, 2033 MHz (11 x 185) 2400+

Nazwa płyty głównej Asus A7N8X (5 PCI, 1 AGP Pro, 3 DDR DIMM)

Pamięć fizyczna 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Błagam pomóżcie zależy mi na szybkiej odpowiedzi

Hammer
komentarz
komentarz

Będzie ok tylko koniecznie wybierz wersję karty z pamięciami DDR3

Weacky
komentarz
komentarz

będzie pasowała...

Ale podaj jeszcze markę i moc zasilacza, bo może się okazać, że będzie zbyt słaby dla tej karty.

rabbit211
komentarz
komentarz

marka: ibox

moc:350W

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Do wymiany (i to przed wymianą karty, ew. równocześnie! NIE WYMIENIAJ karty najpierw!!). Minimum to ModeCom MC-350 (nie Feel!!), Chieftec GPS-350EB-101A lub Fortron FSP350-60HLN/FSP350-60GLN.

rabbit211
komentarz
komentarz

Dzieki wielkie! Bo karta juz do mnie jedzie... i w takim razie musze wymienic to padło. Jeszcze raz dzieki!

a mam jeszcze pytanie... jezeli kupie wiekszy np 450W to moze byc tez chieftec? O tyle co mi wiadomo to model GPS-450AA-101A.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
a mam jeszcze pytanie... jezeli kupie wiekszy np 450W to moze byc tez chieftec? O tyle co mi wiadomo to model GPS-450AA-101A.

Oczywiście, że może być, ale sprawdź też model GPS-400AA-101A (czyli 400W) - musisz się liczyć z tym, że ten Chieftec 450W mógłby do ewentualnego nowego kompa nie wystarczyć, więc nie warto przepłacać. Nawet model 350W by wystarczył do tego kompa którego masz teraz, ale ma nieco inną konstrukcję od 400 i 450W, dlatego przy tej samej konfiguracji to 350W będzie żreć nieco więcej prądu.

Podsumowując, bo chyba napisałem dość chaotycznie :D

Jeśli masz mało funduszy, to GPS-350EB-101A, ale rachunki za prąd będą troszkę większe.

Jeśli masz więcej funduszy, to GPS-400AA-101A moim skromnym zdaniem.

GPS-450AA-101A raczej się nie opłaca, bo do nowego kompa kiedyśtam i tak go raczej nie włożysz, a nawet jeśli, to może być za słaby. Ale jeśli jest droższy maks. 10 zł od 400W, to możesz brać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.