x-kom hosting

nowa karta - nowy problem

Brajan
utworzono
utworzono

witam, chciałbym kupic nowa dośc dobrą karte graficzna, niestety mam 4 letnia płyte główną i nie wiem czy karta będzie mi do niej pasowac. Czy mógłby ktoś podac przykłady jak moge sprawdzic jakie mam wejście?

Weacky
komentarz
komentarz

zapewne masz AGP x8, ale podaj dokładny model płyty głównej.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&amp...me+Edition+2.20 - ściągnij ten program. Po instalacji i uruchomieniu, wybierz sekcję Płyta główna, i ponownie Płyta główna. Tam będzie coś takiego jak Informacje fizyczne plyty głównej. Napisz, co masz w Liczba gniazd rozszerzeń. Możesz także podać nazwę płyty głównej (na samej górze strony, którą otworzyłeś w programie - 3 linijka od góry).

EDIT:

Można też skopiować wszystko z jednej linijki: sekcja Komputer/Podsumowanie, i tam szukasz Nazwa płyty głównej - obok nazwy w nawiasie będą podane wszystkie gniazda rozszerzeń, skopiuj/przepisz nam całą linijkę.

Brajan
komentarz
komentarz

nazwa płyty głównej to Gigabyte GA-8I865P(-G) a liczba gniazd rozszerzeń 5 PCI 1 AGP. I jeszcze mam pytanko czy jak do tej pory korzystałem z radeona 9500 to musze wybrac nowszego radeona czy moge geforca?

Brajan
komentarz
komentarz

aha dzięki ale mam kupowac karty pod AGP czy PCI?

grzegorzmce
komentarz
komentarz

tylko agp

Brajan
komentarz
komentarz

a jeśli mam złącze AGP to będzie mi pasowała karta AGP x8?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.