x-kom hosting

Warty swojej ceny?

Mario-M95
utworzono
utworzono

Czy intel core 2 quad q9550 jest warty swojej ceny czy jednak bardziej opłacalny jest 9450 (chodzi mi konkretnie o te dwa procesory)?

Akahan
komentarz
komentarz

Wiem, wiem, że nie powinienem, ale powiem, że żaden nie jest opłacalny, jak coś lepiej brać 9450...

swirek
komentarz
komentarz
Czy intel core 2 quad q9550 jest warty swojej ceny czy jednak bardziej opłacalny jest 9450 (chodzi mi konkretnie o te dwa procesory)?

Bardziej oplaca sie zaoszczedzic 500 zl i podkrecic q9450 do taktow q9550 :)

Mario-M95
komentarz
komentarz
Wiem, wiem, że nie powinienem, ale powiem, że żaden nie jest opłacalny, jak coś lepiej brać 9450...

Wiem, wiem, że najlepiej jest wziąć e8400 ale te quady to nie dla mnie, pytam się w imieniu kumpla bo on się zajmuje czymś tam związanym z grafiką i mu są potrzebne ;D

kisiel92
komentarz
komentarz

Jeśli Quad to Q6600. Kosztuje 513 zł na apollo, a jak dokupisz chłodzenie to powinien się wykręcić spokojnie powyżej 3 Ghz.

Ebola
komentarz
komentarz

Czy warty ceny?....raczej nie. Ogolnie procesor bardzo dobry, szybki ale cena z kosmosu. Jedyny Quad Intela wart ceny to chyba Q6600

Mario-M95
komentarz
komentarz

Ogólnie wszystkie cztery rdzenie intela są drogie. Lepiej wydać to 500 zł na e8400 (a nawet e8500 w takiej cenie widziałem na allegro) i mieć wyższą wydajność (jeżeli chodzi o gry) niż q6600. Ale jeśli chodzi o quady to 9300 czy chociażby 9450 chyba opłaca się brać bardziej niż 6600 bo mają wyższe mnożniki i lepiej się podkręcą (o ile coś mi się nie xxx :D )

//To nie podwórko, uważaj na słownictwo

//Kolejne takie i będzie warn

//falcon

Ebola
komentarz
komentarz

Z tego co ja pamietam to Q9300 wogole nie nadaje sie do OC :) Q6600 jest znacznie lepszy...

A co do mnożnikow..to Q6600 ma z nich najwiekszy :) nie pisz bzdur...

Mario-M95
komentarz
komentarz
Z tego co ja pamietam to Q9300 wogole nie nadaje sie do OC :) Q6600 jest znacznie lepszy...

A co do mnożnikow..to Q6600 ma z nich najwiekszy :) nie pisz bzdur...

Napisałem w nawiasie że nie jetem pewien ;p

Ebola
komentarz
komentarz

Rozumie...kazdemu sie zdarza.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.