x-kom hosting

GF 8800 GTS 512

Rabb
utworzono
utworzono

Witam.

Problem moze wydac sie glupi, ale przesiadlem sie z bardzo starego kompa na cos na poziomie i wstrzasnelo mna jak ten swiat sie zmienil...

Kiedys aby grafika chodzila jak nalezy wystarczylo pobrac najnowsze sterowniki ze strony producenta. No i tym razem chcialem zrobic to samo, no ale gdy zainstalowalem stery, windows (dodam ze to xp) odpalil mi sie w rozdzielczosci 800x400 (lul?) i w 4 bitach koloru, bez mozliwosci zmiany. Bylem w kropce :P Dopiero jak wyszukalem plytke, ktora dostalem wraz z karta o nazwie VGA drivers i zainstalowalem z niej wszystko jak leci (najnowszy directx, sterowniki a nawet patch do windowsa i mase innych rzeczy) grafika ruszyla.

No i tu rodzi sie pytanie: Na mojej grafice nie ma w ogole lacz VGA, sa dwa DVI (korzystam z przejsciowki) i czy to wina VGA? Jezeli podpiolbym sie bezposrednio do DVI nie bylo by takich cudow? Czy cos innego? (wiem ze odpowiedz nasowa sie sama, ale pytam dla pewnosci :) wiecie nowy komp, i chcialbym by wszystko chodzilo fajnie)

Anonim1
komentarz
komentarz

Najpierw jak instalowałeś, to instalator usunął stare sterowniki.

To jaką masz w końcu kartę?

Jeżeli sterowniki się usunęły to włącz instalator sterowników jeszcze raz.

falcon1984
komentarz
komentarz

Odinstaluj sterowniki te co masz i zainstaluj takie:

http://www.nvidia.pl/object/winxp_175.19_whql_pl.html

Po instalacji zmień na rozdzielczość swoją i będzie git

Rabb
komentarz
komentarz

Hmmmm... :/

Karta dalej nie dziala z najnowszymi sterownikami, pojawia sie ten sam problem co w pierwszym poscie. Dziala jedynie na sterownikach dolaczonych do niej.

Czy to mozliwe ze cala rzecz ma miejsce poniewaz uzywam VGA nie DVI?

Jakies propozycje?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.