x-kom hosting

"Your video card must support at least shaders model 2.0 to run this game"

Mstr92
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam pewien problem i pytanie. Więc mój problem polega na tym ze w ramach dobroci ściągnąłem młodszemu bratu demo gry "Kung-Fu Panda". Nie patrząc na wymagania zassałem to i zainstalowałem. Niestety przed uruchomieniem wyskakuje mi komunikat "Your video card must support at least shaders model 2.0 to run this game". Mam kartę Asus Radeon A9200SE. Czy dałoby się jakoś ją podkręcic lub zmniejszyc wymagania gry (obniżyc jakies efekty czy cos) aby gra działała? Czy trzebaby wymienic karte?

falcon1984
komentarz
komentarz

Niektóre gry tak mają, wymagają do obsługi ich Pixel Shader 2.0 albo 3 i nic nie idzie z tym zrobić

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jedynym ratunkiem byłaby wymiana karty niestety - np. na Radeona 9550 lub 9600 (byle nie wersje SE). Są nie tylko szybsze od 9200 SE, ale przede wszystkim nowocześniejsze (obsługują ShaderModel 2.0).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.