x-kom hosting

Jak 5000+ BE radzi sobie z HD4850 ?

Duban
utworzono
utworzono

Siemka :]

Czy 5000+ BE podkręcony do tych 3100MHz nie będzie spowalniał HD4850 ?

Jeśli tak to jaki i miarę tani procek będzie dla tej grafy w sam raz ? W grę wchodzi OC + dodatkowy wentyl :]

webber
komentarz
komentarz

Nie będzie spowalniał. Jaka płyta główna i cooler? Bo 3100MHz raczej nie będzie jego szczytem możliwości.

Duban
komentarz
komentarz

Płyta Gigabyte MA78GM-S2H

A coler nie wiem, bo dopiero będę dokupywał :]

Narazie mam Sempa 3600+ :]

Jaki cooler do tego proponujesz ?

EDIT:

Widziałem opiniem, że powyżej 3200MHz już jest ało stabilny. Okaże się, bo chyba go biorę.

Do niego Dokupię RAMy 2GB GoodRAM PRO bo już 1GB mam ;]

Myślisz, że pójdzie wyżej ?

EDIT:

W jakim sklepie znajde Thermaltake 120 Ultra Extreme ?

Łacznie z CPU 5000+ BE ??

Byle dostępne bo tak gdzie ja szukam - wykupiione :/

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Skorzystaj z wyszukiwarek typu www.skapiec.pl lub www.ceneo.pl - myślę, że gdzieś to dorwiesz ;)

webber
komentarz
komentarz

5000+ BE najtaniej w Polsce jest na agito.pl - przynajmniej ja nigdzie taniej nie znalazłem a sam przymierzam się do jego kupna.

http://www.agito.pl/socket_940_am2/amd_ath...854.332026.html

Niestety tego Thermalrighta (nie Thermaltake) tam nie mają, mają za to Mugena, Karakorum itp, najlepiej sam przejrzyj sobie ofertę.

swirek
komentarz
komentarz
Thermaltake 120 Ultra Extreme

Jestes pewien? Czy moze Thermalright 120 Ultra Extreme? Jesli tak to tu: http://www.apollo.pl/store/show_detail/38260 jest dostepny od zaraz w Krakowie za 140 zl.

Procek dostepny od zaraz w Komputroniku : http://www.komputronik.pl/Procesory/AMD/At...29,cpsrc,ceneo/

5000+ BE najtaniej w Polsce jest na agito.pl - przynajmniej ja nigdzie taniej nie znalazłem

Tak, zgadza sie za 194 zl, ale nie pisza nic o dostepnosci... Chyba ze cos przeoczylem.

Duban
komentarz
komentarz

Złożyłem już sobie cały zestaw na agito. Jako chłodzenie wybrałem Mugena. Chyba dobry co ? ;]

EDIT:

Mój nowy zestaw jest w sygnie :P

Jeszcze go nie mam ale w weekend zamawiam :) We wtorek, środę powinienem mieć :P

Jeśli coś nie tak to piszcie :] Byle było na agito :] Jedyny sklep gdzie udao mi się złożyć zestaw i częście były dostępne :) (no może oprócz CM Elite334) <_<

EDIT2:

webber, na jakim MoBo będziesz robił OC ? Bo chyba po to kupujesz BE :P ?

Myślisz, że na mojej pójdzie ładnie ?

webber
komentarz
komentarz

Masz porządną płytę na 780G, ile pójdzie - trudno przewidzieć, najlepiej poczekaj i sam się przekonaj :)

webber, na jakim MoBo będziesz robił OC
Na ASRocku :lol: Dopiero po zmianie procesora będę zbierał na nową płytę (pewnie AX78, zobaczymy) - jednocześnie z jej wymianą będę mógł złożyć nowego kompa ze wszystkich części które do tej pory wymieniłem :D
Anonim1
komentarz
komentarz

Duban na freezerku 3.6GHz wyciągnę, a Ty masz lepsze chłodzenie :D

Moje płyty oparte są na:

AMD 790X

i

AMD 770

Duban
komentarz
komentarz

Anonim1, masz BlackEdition ?

Anonim1
komentarz
komentarz
Anonim1, masz BlackEdition ?

Tak.

Duban
komentarz
komentarz

Wyciągasz to samym mnożnikiem czy FSB też ruszasz ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.