x-kom hosting

button

leskamil
utworzono
utworzono

Możecie mi pomóc ( napisać co mam robić po kolei po kolei) jak zrobic button (najlepiej w gimp'ie albo innym darmowym) w stylu tego albo tego lub też tego

Z góry thx

zeniTh
komentarz
komentarz

polecam program :

Bannershop Gif Animator bardzo prosty program napewno sobie poradzisz i chyba jest nawet darmowy ...

leskamil
komentarz
komentarz

a można tem podstawić swoje tło ---> jakiś obrazek ?

zeniTh
komentarz
komentarz

tak oczywiscie ze mozna , mozesz dodac rozne efekty zeby sie ruszalo albo co .... a tazke mozesz zapisac w roznych formatach :) pozdro

leskamil
komentarz
komentarz

super program :))) mam tylko jedno pytanie co do niego - jak zrobić by po wyswietleniu tekstu wyświetlil się ponownie ( i tak w kółko ) ??

zeniTh
komentarz
komentarz

tzn jak ?? bo wiesz nie kojarze .. moze opisz jak to zrobiles to moze ci podpowiem :)bo troche za malo napisales zeby odpowiedziec na to pytanie ...

leskamil
komentarz
komentarz

zrobilem 2 rzeczy - jedna odtwarza się w kolko , druga raz i stop. Co zrobić by 2 tez sie w kółko odtwarzała ?

zeniTh
komentarz
komentarz

czyli musisz do tej drugiej wejsc w opcje i zmienic zeby sie odtwarzalo w kolko :D tyle a pozniej pokazesz jak ci to wyszlo ....

leskamil
komentarz
komentarz

jak zaszynam od otwórz obrazek to nie zmiania sie potme a jak dam importuj ot się zmienia.

[ Dodano: 2007-03-21, 21:14 ]

powiedz jeszcze tylko co i jak ( gdze w opcjach ) :))

zeniTh
komentarz
komentarz

jesli juz masz zapisany ten obrazek a nie zapisales sobie tej "matki" obrazka to juz tego nie zmienisz .... chyba ze nie masz jeszcze zapisane to to co ci sie tylko raz pojawai wez na tym kliknij prawym przyciskiem i tam powinny byc opcje :)

leskamil
komentarz
komentarz

no a która to jest opcja ^^

[ Dodano: 2007-03-22, 18:53 ]

już sobie poradziłem :)) dzięki za całą pomoc :)))

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.