x-kom hosting

Uzycie procesora calay czas na 100%

baraneq
utworzono
utworzono

Witam

Nie mam pojecia co sie dzieje, procek caly czas uzyty na 100%. Prosilbym o jakies rady jak to "naprawic"

Pzdr

falcon1984
komentarz
komentarz

Alt + Ctrl + Del ---> Procesy i zapodaj screena albo napisz który proces zużywa 100%

>PePeK<
komentarz
komentarz

Pewnie wirus i jakiś proces włącza i zużywa

baraneq
komentarz
komentarz

100% braly mi aktualizacje windowsa, zakonczylem proces i wszystko dziala normalnie ale czy podczas ponownego wlaczenie kompa tez bedzie ten problem?

Akahan
komentarz
komentarz

Ja miałem tak, bo zmieniłem procka na nowego i zapomniałem formata zrobić i komputer wariował, myliły się mu sterowniki, może coś zmieniałeś?

EDIT:

No tak to Ci się aktualizacje włączyły, to musisz poczekać aż się zainstalują, albo w ogóle nie instalować ich, mi też przy aktualizacji Windowsa bierze 100%...

baraneq
komentarz
komentarz
Ja miałem tak, bo zmieniłem procka na nowego i zapomniałem formata zrobić i komputer wariował, myliły się mu sterowniki, może coś zmieniałeś?

nic nie zminialem, to sie stalo z dnia na dzien :mellow:

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja pierwsze co robię po instalacji Windowsa to wyłączam Automatyczne aktualizację :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.