x-kom hosting

problem z kolorem czarnym w grach który zmienił sie na zielony

cinuuu
utworzono
utworzono

witam

od tygodnia pojawił sie problem z kolorem czarnym w grach (nadmienię że jedynie w grach , pulpit posiada nie naruszoną gamę kolorów) , dla przykładu w grze Cod 4 panel wcześniej był w odcieniach czerni a teraz wszystko ma odcien zieleni , podczas grania można zauważyc również że kolor czarny ma bardziej odcień zielony , sprawdziłem ten problem w grze Grid i tutaj również ten sam efekt z przewagą zielonego .

podejrzewam że jest to związane z kartą graficzną ( Msi radeon hd 3870 X 2 ) , chciałbym się upewnic zanim odeślę ją spowrotem do sklepu .

komputer :

Intel Pentium Core 2 Duo E8400 3Ghz , 6MB

MSI Intel P35 Neo2

2048 Mb DDR2

MSI Radeon HD3870 X 2 , 1GB DDR3

w celu sprawdzenia problemu , przeinstalowałem system ponownie , instalowałem na nowo sterowniki do karty graficznej , wyjmowałem i powtórnie wkładałem kartę graiczną

jeśli ktoś ma jakieś rady , czekam i z góry dzięki

cinuuu
komentarz
komentarz

instalowałem sterowniki z cd jak i z tej strony którą podałeś , co ciekawe , ten najnowszy sterownik do ściągniecia jest wadliwy , ponieważ podczas gry w cod4 gdy oślepi cię flash na ekranie pojawiają sie migające pasy , gdzie we wcześniejszej wersji sterowników które posiadam na cd ten błąd nie występuje , natomiast co do błedu z brakiem koloru czarnego , wszelkie inne programy , filmy , nie mają tej wady , jedynie w grach on występuje

FrogsterPL
komentarz
komentarz

http://ati.amd.com/support/drivers/xp/prev...p-cat85-xp.html - sprawdź jeszcze te, to Catalyst 8.5. Nie tak dobre, jak 8.6, ale przyzwoite. Może coś pomogą.

cinuuu
komentarz
komentarz

zainstalowałem te sterowniki , jak również zainstalowałem wszystkie najnowsze sterowniki pod płytę główną , wciąż bez zmian , jutro mam zamiar przełozyc do swego kompa inną kartę graficzną , .

FrogsterPL
komentarz
komentarz
jutro mam zamiar przełozyc do swego kompa inną kartę graficzną , .

Dobrze by było, gdyby tą inną też był Radeon.

cinuuu
komentarz
komentarz

i tak właśnie bedzie , ponieważ mam starą kartę radeona x1950 pro ,także wszystko się wyjaśni , tak wogóle to dzięki za zainteresowanie się moim problemem FrogsterPL , pozdro

A43vil
komentarz
komentarz

Ja bym raczej stawiał na monitor. Miałem taki sam bajer na radku 9000 Pro. Kolory nie były takie jak trzeba. Jak się później byla to wina kabla od monitora.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.