x-kom hosting

karta do 600zł

intimatelly
utworzono
utworzono

tak jak w temacie co polecacie :D

i napisze od razu ze chce uzyskac odpowiedz na to pytanie

bo ja wiem jaka mam zasilke i co jest w srodku wiec nie pytac o takie rzeczy bo to smiech :blink:

falcon1984
komentarz
komentarz

Radeona HD4850 od Asusa Glaciator i masz wtedy dobrą wydajną kartę i dobre chłodzenie od razu

intimatelly
komentarz
komentarz

nie chce juz ze stajni Ati bo wlasnie pojechala na gwarancje z firmy HIS =/ moze byc 8800gt??

falcon1984
komentarz
komentarz

W takim razie możesz wziąć GF 8800GT 512MB ale max za 400, no góra 450zł: polecam Palit niebieski Zalman , Galaxy CM-Heatipe albo Asus Glaciator

Można też pomyśleć nad wydajniejszym 8800GTS 512MB

Pamiętaj jednak że karty te są mniej opłacalne niż HD4850

intimatelly
komentarz
komentarz

pod jakim wzgledem mniej oplacalne??

Hammer
komentarz
komentarz

Pod takim, że Radeony HD4850 są lepsze pod względem ceny i wydajności od 8800GT. Cena bardzo podobna a różnica w wydajności duża. Nie zniechęcał bym się tak od razu, może trafiłeś po prostu taki nieudany egzemplarz i klapa.

falcon1984
komentarz
komentarz

Dokładnie, GF są droższe i mniej ekonomiczne i mniej wydajne w stosunku do nowości od ATI w postaci HD4850

FrogsterPL
komentarz
komentarz
nie chce juz ze stajni Ati bo wlasnie pojechala na gwarancje z firmy HIS

Z ciekawości... jaki model? Bo ja używam tylko HISów począwszy od R9000 i na razie się nic nie działo (był wyjątek w postaci karty Sapphire i nie wspominam jej miło xD) :D Aha, i jak uważasz, że to śmiech żebyśmy pytali o zasiłkę - może Ty się nieźle znasz na kompach, ale większość osób, które proszą o dobór karty się nie zna, w szczególności zaś na zasilaczach ^^

intimatelly
komentarz
komentarz

byl to His 1950 pro icQ 3 turbo rok temu kupiony a 3 dni temu w 3d wywalal sie znaczy czarny ekran i " power saving mode" a jak chcialem 1024x768 ustawic to samo ja tez mialem zawsze wszystko od HIsa i jestem teraz zniesmaczony

wybacz falcon1984 ale napisales HD 3850 dlatego mnie to zdziwilo =)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Też takiego mam... I jest miodzio ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Sorki, drobna literówka

HIS to bdb firma i bardzo chłodna, ale nawet im potrafi się karta wywalić. To tylko sprzęt elektroniczny, tutaj nic nie jest pewne

intimatelly
komentarz
komentarz

w sumie na x1950 wszystko mi chodzilo na full, wiec mysle ze 8800gt bez problemu starczy w razie czego to do kupie druga i bedzie dobrze :D w końcu SLI wykorzystam moze :lol: ja tez do firmy HiS zastrzezen nigdy nie mialem. ;)

Jokeer
komentarz
komentarz

Falcon1984 a wyszedł już 4850 od Glaciatora ale 512, bo chyba na razie jest tylko 1 gb i jeszcze nawet cena nieznana:p

falcon1984
komentarz
komentarz

No racja, chyba nie ma go jeszcze w sklepach, ale warto poczekać na Glaciatora z 512MB w cenie do 500zł

Jokeer
komentarz
komentarz

A wie ktoś kiedy można się go spodziewac??bo ja kupuje kompa na początku sierpnia i chciałbym kupic albo Glaciatora albo Hisa Icq.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.