x-kom hosting

wymiana grafiki

kashriush123
utworzono
utworzono

witam wszystkich :)

mam jedno małe pytanko dot. karty graficznej jak w temacie.

zastanawiam się czy mój "shit" pociągnie za sobą radeona 9600 PRO ( mam teraz gf 4 ;] )

pytam się bo czytałem gdzieś ,że jesli zasilacz jest za slaby to moze komp sie przepalić czy cos w tym rodzaju :D

jestem zielony więc podam jakieś specyfikacje :D

zasilacz : modecom 300 W ( nie znam dokładnej nazwy )

płyta : Soltek SL-75DRV(-X)/DRV2/DRV4/DRV5

procek : AMD Athlon, 1400 MHz

ram : 128mb + 256mb podajże SDRAM ;P

komp ma około 6 lat więc sie nie dziwcie :D

bylo na razie dodawane troche ramu i zmieniana grafika z gf2 na gf 4

a o tego radeona się pytam powieważ mój brat cioteczny ma kompa w domu ale z niego nie korzysta wiec powiedział ze moze mi oddac :D

i prosze nie pisać komentarzy typu " kup se nowego kompa " bo to też zrobie ale po wakacjach narazie do roboty chodze :D

djkraszinio
komentarz
komentarz

jeśli to modecom to spokojnie pociągnie

ciaciama
komentarz
komentarz

Ma ci oddac calego kompa? Jak tak to pewno jego komp lepszy od twojego to wez sobie całego jego kompa o ile lepszy :D

kashriush123
komentarz
komentarz

nie calego kompa tylko grafike :D a przynajmniej nie potrzeba mi wiecej on ma inne komponenty które nie pasujączy jakoś tak :D fuks ze AGP :P

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Sądzę, że Twój zasilacz pociągnie tego Radeona. O ile mi wiadomo, bierze on podobne ilości prądu (lub nawet mniej), co GF 4.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.