x-kom hosting

s3 problem z instalacją

nowy707
utworzono
utworzono

Witam mam problem związany z instalacja sterwoników do zintegrowanej karty graficznej. wczesniej mialem jakis program s3 czy cos i dzialalo ale mialem od nowa wgrywany system i wlasnie sciągnolem ten sterownik ale nie moge go zainstalowac, podczas instalacji pokazuje sie komunikat ,,setup was unableto complete the installation. Check the progress log in your Windows directory for more details". czy moze to byc spowodowane tym ze mam prawdopodobnie zainstalowane 2 systemy bo jak wlanczam komputer to przed zalogowaniem pokazuje mi sie ze mam 2 systemy do wyboru. jak to naprawic prosze o szybką pomoc

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Nie sądzę, żeby to menu wyboru systemu miało jakiś wpływ, nawet jeśli masz tylko jeden system. Aby edytować tę listę, musisz wejść do Panelu sterowania, tam wybrać System. Zakładka Zaawansowane i w sekcji Uruchamianie i odzyskiwanie kliknij w Ustawienia. Ale jak zmienić ten plik odpowiedzialny za menu wyboru, to niestety nie wiem. Jak będziesz coś kombinować, to na własną odpowiedzialność.

P.S.

Jaka to dokładnie karta, ta S3? Może uda się znaleźć inne sterowniki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.