x-kom hosting

Problem z obrazem

Lishen71
utworzono
utworzono

Witam!

Mam problem z monitorem bądź karta graficzną ponieważ gdy normalnie używam komputera tzn nie gram tylko wchodzę na internet albo używam jakiś programów wszystko jest ok. Problem pojawia się w grach ponieważ zagram z może 2 minuty i obraz się wyłącza i nic nie można zrobić tylko zrestartować ale czasami włącza się z powrotem z mniejszym odświeżaniem ale i tak za chwile się wyłączy ( monitor ) znowu. Drugi problem z którego wynika być może pierwszy to taki że zanim się wyłączy pojawiają się paski i jakieś pixele podczas gry i tylko wtedy.

Gdybyście mogli poradzić co może być przyczyną będę wdzięczny.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

falcon1984
komentarz
komentarz

Jaka karta graficzna, jaki zasilacz, jakie temperatury karty graficznej ?

Lishen71
komentarz
komentarz

karta stara bo to Radeon 9800 XT , Zasilacz mam 350 W a temp karty to niestety nie wiem nie mam programu do tego:/

falcon1984
komentarz
komentarz

Spróbuj programem Everest, w dziale Komputer ---> Czujnik

Lishen71
komentarz
komentarz

Niestety o karcie nic nie pisze jest tylko płyta główna i procesor i 2 inne ale żadne z nich to karta graficzna

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.