x-kom hosting

PowerColor radeon 4870

turu
utworzono
utworzono

Witam

Mam pytanie odnośnie firmy PowerColor. Dziś dostałem ich karte - radka 4870. Czytałem na necie że Powercolor jest dobrą firmą itp. Dziś także byłem w innym sklepie kupować rzeczy do noego kompa. Sprzedawca jak się dowiedział że mam radka od PowerColora to powiedział że to szajs. Niby ta firma oszczędza na czymś tam i jakość obrazu jest gorsza niż na innej firmy radeonie. Co Wy na to?? Mam się słuchać bo jak coś to jeszcze dam rade oddać go i wziąć Asusa np. :) Proszę o opinię o marce PowerColor.

Pozdrawiam

jerzykiler
komentarz
komentarz

czesc. jak Ci sie sprawuje karta? jakie sa temperatury? moglbys wrzucic jakies testy(benchmarki, jakies gry)? tez sie nad nia zastanawiam i milo jakbys sie wypowiedzial :)

yoho
komentarz
komentarz

koleś tak jak inni w sklepach nic nie wie, a gada.Wszystkie poprzednie Radki robione przez PowerColor były jednymi z najlepszych i wątpię żeby z tym było inaczej.

turu
komentarz
komentarz

Ok dzięki :). Jeszcze go nie rozpakowałem więc testów nie wrzuce. Ale jak tylko będę miał czas złożyć kompa (bo wszystko nowe) to dam jakieś wyniki. Pozdro i dzięki :)

jerzykiler
komentarz
komentarz

ok, czekam z niecierpliwoscia :) a gdzie kupiles jesli mozna wiedziec? bo gdzie nie zadzwonie, to mowia, ze nie ma i nie wiadomo kiedy beda :/

turu
komentarz
komentarz

na Allegro :) jest. Sklep Pececik.pl.

Anonim1
komentarz
komentarz

Powercolor to bardzo dobra firma. Koleś w sklepie na pewno specjalnie tak powiedział, żebyś u niego kupił :D

BlackRaven
komentarz
komentarz

Każda sroka swój ogon chwali :D - a w tym przypadku każdy pracownik sklepu będzie chwalił to co aktualnie ma w magazynie... A reszta to po prostu szajs :D:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.