x-kom hosting

problem z padlaczeniem karty

konradpasek
utworzono
utworzono

Czesc jestem nowy i mam taki problem mianowicie podlaczylem do komputera nowa karte graficzna ge forca ale nie wiem czemu nie pokazuje mi obrazu na monitorze

gdy wlaczam kompa :mellow: :( . W komputerze mam wbudowanna karte graficzna z plyta gluwna moze trzeba ustawic cos aby komputer pokazywal obraz z ge forca ?? ale jeszcze gdzies wyczytalem ze trzeba podlaczyc jakis dodatkowy kabel zaslilania ale problem w tym ze moja nowa karta nie posiada takiego wejscia azeby podlaczyc tego typu kabel nie wiem teraz co mam zabardzo zrobic ...............aha jescze jedno wiatraczek na karcie sie kreci jakby to mialo komus pomuc w odpowiedzi .. pliska o szybka odpowiedz :unsure:

falcon1984
komentarz
komentarz

Podaj dokładnie co to za karta graficzna i jaką masz płytę główną

konradpasek
komentarz
komentarz

plyta gluwna nie mam pojecia a co do karty ge force 7600 gt

falcon1984
komentarz
komentarz

Jeśli karta nie posiada z tyłu wejścia na zasilanie dodatkowe to wejdź do Biosu i poszukaj coś w stylu Integrated Graphic/VGA Card i ją wyłącz (Disable)

konradpasek
komentarz
komentarz

dzienks jak cos to napisze jescze

nie moge tego znalesc a pozatym musialem karte graficzna odlaczyc i przeloczyc sie na ta zintegrowana aby wogule w biosa wejsc a jak okaze sie ze jak wylacze ta opcje i podlacze karte graficzna i dalej nie bedzie obrazu to wtedy mam juz po kompie bo na karcie mi nie wyswietli obrazzu ani na karcie zintegrowaniej bo bedzie wylaczona a zeby wlaczyc to bym musial cos widziec ? czy cos takiego moze sie zdarzyc ?

heex307
komentarz
komentarz

Nie martw się ;) Jeżeli nie zadziała to skasujesz ustawienia cmos i tyle.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.