x-kom hosting

Problem

Lied
utworzono
utworzono

Procesor: AMD Athlon XP 2800+/333

RAM: Kingston DDR 512MB PC400

Płyta główna: ASROCK K7S41GX SIS741GX SOC.A

Grafika: Gigacube ATI 9250 128MB 128bit TV,DVI

Zasilacz: Codegen 350W

Monitor: jakis stary Daewoo CMC-2000MW

A więc zakupiłem Galaxy GF 7300GT z chłodzeniem zalmana... no i mój problem wygląda tak że gdy podłącze kartę to raz monitor się wogóle nie włacza, raz się właczą ale jest czarny ekran no i z 3 razy zdarzyło mi się że pokazał się tylko napis GeForce 7300gt przy rozruchu komputera i na tym koniec :/ Po drodze, w czasie prób uruchomenia kompa 3 razy pikał mi BIOS (raz był to ciągłe piiii... a 2 razy piszczał 3 krótkie sygnały...) Czy przy takich objawach jest to wina zasilacza (który nie oszukujmy się najlepszy nie jest)? Czy również może być to wadliwa karta graficzna? Jeśli napewno to zasilacz to jaki polecacie mi kupić nie drogi a który by ten sprzęt bez problemu ruszył ;)

UPDATE

Tak wogóle to raz odłączyłem dwa dyski i dwa cd-romy... żeby zasilacz miał mniej do roboty i spróbował wogóle jakiegoś rozruchu... ale również monitor nie załapywał tak jak powinien...

swidruxxx
komentarz
komentarz

no najprawdopodobniej zasilacz nie wyrabia ale nie na 100% bo jak mówisz że poodłączałeś dysk i nagryw i to samo to hmm nie wiadomo ale i tak stawiam na zasilacz co do taniego zasilacza niech inni poradzą bo widziałem że w postach ktoś podawał dobry a tani zasilacz z allegro za około 70zeta

[ Dodano: 2007-03-21, 09:29 ]

http://allegro.pl/item176645308_ultra_cich..._kurier_fv.html

tu masz ten zasilacz

Lied
komentarz
komentarz

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? (jutro ide z ta kartą na gwarancję by ją sprawdzili)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.