x-kom hosting

Czy warto?

devastejro
utworzono
utworzono

Witam

Mój zestaw to

Zasilacz Take Me SWIFT 400W

Płyta głowna : Gigabyte M55S-S3 Sock AM2

Procesor: AMD ATHLON 3500+ (64bit)

RAM: DDRAM II 2GB 667MHZ Kingston

i własnie karta graficzna Gigabyte Geforce 7600GT 256MB Chciałbym ją zmienic na

Na Galaxy Geforce 9600Gt 512DDR3 Xtreme i mam włąsnie co do tego zapytanie czy mój sprzet to pociagnie i czy nie bedzie za bardzo zwalniał jeśli bedzie to prosze o inne propzycje kart graficznych z góry dziekuje Pzdr

Akahan
komentarz
komentarz

Po 1 procesor będzie ograniczał, kup jakiegoś normalnego 2 rdzeniówkę, bo się nie opłaca ładować takiej karty graf. do tego procka!

Po drugie zasilacz Take Me to jeden wielki szmatławiec, szybciej Ci się komp spali niż włączy, po zmianie sprzętu...

devastejro
komentarz
komentarz

To lipa troche :/ za dużo mnie to wyniesie a jaka karte polecił bys pod ten sprzet?? zeby uciagnoł

Lipton
komentarz
komentarz

Jakbyś go zabójczo podkręcił włożyłbyś tam nawet 8800GS.

Jeżeli zostanie przy standardowych taktach to weź 8600GTS

http://www.allegro.pl/item390090514_zotac_..._gw_zabrze.html.

lub

sprzedaj co to masz czyli procek i karta i kup:

8800GS 270 zł

Chieftec 130 zł

Athlon 4800+ 160 zł

Zestaw będzie znacznie wydajniejszy od twojego dotychczasowego.

devastejro
komentarz
komentarz

Czyli przy tych parametrach 8600GTS uciagnie.A czy bedzie róznica miedzy moja dotychczasowa karta 7600GT?? Chodzi mi tu głownie o FPS frame per seconds (Call Of Duty 4)

Lipton
komentarz
komentarz

Będzie i to spora.

Pamiętaj o kupnie nowego zasilacz do 8600GTS.

devastejro
komentarz
komentarz

Jaskbyś mógł podać jakis link do zasilacza :]

devastejro
komentarz
komentarz

Ale on ma 350W a ja właśnie rozmawiałem ze sprzedawca towaru mówił ze 400W taki jak mam w zupełnosci wystarczy

Akahan
komentarz
komentarz

Na apollo.pl kupuj masz tego samego Modecoma za 78 zł, i tak on wystarczy...

Bo sprzedawcy się nie znają, to co ty masz to nie jest zasilacz tylko jak ktoś już kiedyś powiedział wyrób zasilaczopodobny... Mimo, że jest 400W założę się, że przy 300 W już wymięknie, kup tego Modecoma 350 W na apollo.pl za 78 zł!

  • 4 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Nie zgodze się mam 8600gts i napewno jest wydajniejszy w grach. Widzę to po benchamrkach chociażby.

Lipton
komentarz
komentarz

Eee Frogster 8600GTS będzie tu wydajniejszy :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Widzę to po benchamrkach chociażby.

A grasz w benchmarki? Jeśli tak, to zdolny jesteś :]

Eee Frogster 8600GTS będzie tu wydajniejszy smile.gif

No jak tam uważacie. Chciałbym tylko zauważyć subtelny fakt, iż Kicko zrobił odkop :P Temacik raczej nieaktualny, skoro założyciel się już nie odezwał.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.