x-kom hosting

Procesor&Temperatura+sprawdzenie

Dronez
utworzono
utworzono

Mam taki problem, 2 dni temu zdarzyło się tak że mi wiatrak wysiadł.. niestety o tym nie wiedziałem i komputer chodził 30 minut bez wiatraka... <_< dziś kupiłem nowy , wiatrak oczywiście , i mam pytanie czy temperatura 54stopni daje rade ? ,

jaka może być maksymalna ? , mój procesor to Amd athlon x64 5600+ , i jeszcze mam takie pytanie , bo domyślam się że procesor się przyjarał troszke , i mam pytanie jak sprawdzić czy mu się coś stało.

Z góry dzięki

falcon1984
komentarz
komentarz

Zapuść Orthosa i zobacz ile procesor ma w stresie

Ale 54C w idle to sporo (chyba że stress podałeś ale raczej wątpię)

Dronez
komentarz
komentarz

przy mierzeniu orthosem , po 7minuytach 18sek. było tak

beztytuugj2.jpg

falcon1984
komentarz
komentarz

Płyta głowna i procesor za gorące

Proponuje przesmarować procka jakąś dobrą pastą (Zalman STG-1) oraz wrzucić jakieś wentyle do obudowy poprawiając w ten sposób cyrkulację powietrza

Dronez
komentarz
komentarz

hmm mam wentylator w obudowie dodatkowy jak widac, a może podał bys mi jakieś propozycje z allegro , co do wentylatora na obudowe i na procesor. tylko zeby pod mój socket pasowal.

z góry wielkie dzięki

a i tak żeby z ceną nie przesadzać : P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.