x-kom hosting

nokia 3110 classic - jak wgrać nowe oprogramowanie

Gość
utworzono
utworzono

Witam

Mam nokie 3110 classic od roku i oddalem ja po 4 miesiacach do serwisu bo pekl mi ten plastikowy kwadrat od klawiatury gdzie obsluguje cale menu i wymienili mi te obudowa cala i miedzy innymi zmienili orporgamowanie tylko nie wiem czemu zmienili oprogramowanie. Od tego czasu jak zmienili to oprogramowanie to po jakims czasie dowiedzialem sie od znajomych ze wysyla mi po kilka sms od razu anie jeden jak wysylam ale nie zawsze tak bywa. Co jest - pomozcie?

willi2000
komentarz
komentarz

Oddaj na gwarancję, jeżeli masz.

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz
Oddaj na gwarancję, jeżeli masz.

A jak moge wgrac nowe oprogramowanie do tej nokii?

suar
komentarz
komentarz

Oddaj ją do serwisu, jeżeli masz gwarancję to nowe oprogramowanie powinni wgrać bez problemu.

Tutaj masz poradnik jak wgrać nowy soft do Nokii 3110 Classic.

Gość
komentarz
komentarz
Oddaj ją do serwisu, jeżeli masz gwarancję to nowe oprogramowanie powinni wgrać bez problemu.

Tutaj masz poradnik jak wgrać nowy soft do Nokii 3110 Classic.

A jak nie mam kabla do tej nokii to kabel od aparatu cyfrowego bedzie? Bo podlaczalem od aparatu cyfrowego kabel do tej noki i cos nie bedzie, nie rozpozna - czemu? chyba ze ja cos zle zrobilem

suar
komentarz
komentarz

Aby wgrać to oprogramowanie potrzebujesz kabla USB od Nokii

(np)

Gość
komentarz
komentarz
Aby wgrać to oprogramowanie potrzebujesz kabla USB od Nokii

(np)

A jak nie mam kabla do tej nokii to kabel od aparatu cyfrowego bedzie?

localh0st
komentarz
komentarz

Potrzebny jest kabel NOKIA USB!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.