x-kom hosting

[Rozwiązany] wariacje karty gf 6800 gs/xt 256/256 ddr3

chuchal
utworzono
utworzono

Witam

Mam problem z grafiką gf 6800 gs/xt xpert vision. Otóz gram najczęściej w nfs most wanted i da się grać najwyżej 5 minut, bo potem albo wywala z gry albo zawiesza kompa ale to rzadziej. Po powtórnym uruchomieniu gry sytuacja się powtarza. co to może być? reklamowałem kartę niby jest ok. Temperatura karty w spoczynku 46 st. ze sterownikami robiłem wszystko...

olszak
komentarz
komentarz

jaki zasilacz?

Bar33t
komentarz
komentarz

Sam mam te karte (tylko ze od Palita) i wiem ze no-name 350W (wczesniej mialem Take Me 350W :D ) spokojnie do niej wystarcza heh ;) .

Sprawdz temperatury karty i powiedz jaki masz zasilacz ;)

chuchal
komentarz
komentarz

zasilacz mam feel 500W

temperatura w spoczynku 46 st. a otoczenie 38 st.

Gość
komentarz
komentarz

ehh feel 500 w wystarcza choc feel to badziew ale spokojnie ja na feel 450 w mialem amd x2 2,9gzh +radek x1950 pro 512 gddr3/256 bit+2gb ram:P

Bar33t
komentarz
komentarz

Czyli wszystko okej. Ja na tej karcie po zmianie fabrycznej pasty na Zalmana zbiłem temperature z 47 do 41 w idle, a w stresie temperatura nie przekracza 55 stopni ;).

Sprobuj przetestować karte np. 3DMarkiem 05 i zobacz czy beda problemy ;)

P.S. Ja przez długi czas jechałem na badziewnym "Take Me 350W", wszystko było okej, ale chcialem jak najszybciej go zmienić heh :D

  • 3 tygodnie później...
chuchal
komentarz
komentarz

Witam

mój problem z grafą rozwiązany. Okazało się, że ram ma mieć stale napięcie 2,5 V I procka miałem za mocno podkręconego. Sama karta okazała się zupełnie ok

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.