x-kom hosting

zamiana grafiki

MIchall
utworzono
utworzono

Mój komputer to

c2d e6420, 2gb ram geil duo 800mhz, gf 8800gts 320mb, nforce 650i ultra. Czy warto sprzedać karte graficzną(za ile) i kupić(może byc uzywana) inną grafike(jaką?) dopłacając max 150zł?

Bar33t
komentarz
komentarz

Sprzedaj na allegro tego 8800GTS 320MB za ok. 300-320 zł, doloz 150-200 zł i kup Radka HD4850 ;)

MIchall
komentarz
komentarz

a bedzie duza roznica? jak byscie mogli podac jakies linki do testów tej karty albo cos...

Bar33t
komentarz
komentarz

Różnica między Radkiem a tym GF bedzie ogromna ;) . Wystarczy ze Ci powiem ze w części testów jest odrobine szybsza od 9800GTX? ;)

Sean
komentarz
komentarz

Różnica będzie odczuwalna ;) ale czy tak aż znacznie to nie wiem :Phttp://www.apollo.pl/store/show_detail/21/46259 ;] nie droga ... pozdrawiam

Bar33t
komentarz
komentarz

W porównaniu do 8800GTS 320MB?? Bedzie naprawde duża różnica, szczególnie widoczna w najnowszych grach ;)

MIchall
komentarz
komentarz

a czy ta karta uciągnie crysisa na very high 1920x1050 tak zeby sie dalo grac (30fps), jak nie to jaka najtansza karta podoła crysisowi?

Bar33t
komentarz
komentarz

Nie no bez przesady ;) . Przy tej rozdzielczości 30 fps'ów na 4850? Niestety to niemozliwe ;)

Sonido
komentarz
komentarz

Watpię. W 1920 będzie miała problemy.

A co to wszyscy do tego Crysisa porównują, ja nie wiem co wy widzicie w tej grze - zero grywalności, a sama grafika to nie wszystko.

MIchall
komentarz
komentarz

crysis mi sie podoba przeszedlem calego na wysokich detalach (cienie na średnich) na wysokiej rozdzielczosci i bylo 25fps . a karte chce wymienic bo niedlugo ma ponoc wyjsc dodatek do crysisa, jednak skoro 4850 nie osiągnie znacznie lepszych wyników to chyba nie warto w nią inwestować...

Bar33t
komentarz
komentarz

osiągnie dużo lepsze wyniki ale nie da rady tak wysokiej rozdzielczosci ;)

Anonim1
komentarz
komentarz
Sprzedaj na allegro tego 8800GTS 320MB za ok. 300-320 zł, doloz 150-200 zł i kup Radka HD4850 ;)

Maks za nią to 270 zł.

Tylko GTX 280 da radę w tej rozdzielczości, ale różowo nie będzie.

Aha i co ty chcesz dopłacając 150 zł?

Bar33t
komentarz
komentarz

Bez przesady ;) Byly aukcje (oczywiscie mowa o Allegro) z kartami MSI 8800GTS 320MB, każda za 375 zł i wszystkie sie sprzedały, wiec 300 zł bez problemu dostanie ;) . Przykład:

http://allegro.pl/item390541352_msi_geforc...00_gts_oc_.html

Sonido
komentarz
komentarz

Skok w wydajności będzie napewno, ale w FULL HD nie pograsz na wysokich detalach, a czy mała ilość FPS i przycinająca się gra ma sens? Chyba nie, więć 1680x1050 wystarczy.

A kto by pomyślał, że ja swojego 8800GTS 320MB EVGA KO sprzedałem w styczniu za 900zł :lol: :w00t: :zab:

Anonim1
komentarz
komentarz
Bez przesady ;) Byly aukcje (oczywiscie mowa o Allegro) z kartami MSI 8800GTS 320MB, każda za 375 zł i wszystkie sie sprzedały, wiec 300 zł bez problemu dostanie ;) . Przykład:

http://allegro.pl/item390541352_msi_geforc...00_gts_oc_.html

Po pierwsze te są nowe.

Po drugie tylko 10 się sprzedało, czyli nie wszystkie.

http://allegro.pl/item391919978_geforce_88...gwarancja_.html

Więcej jak 260-270 nie przekroczy.

Bar33t
komentarz
komentarz

Wiem ze są nowe, a sadzisz ze ile tansza bedzie uzywka? ;)

A po drugie ja mowie o wczesniejszych aukcjach gdzie karty byly za 375 zl, a do konca tej aukcji co podalem jest jeszcze kilka dni, wiec wszystko sie moze zmienic ;) .

Po trzecie napisałem wyraznie ze niedawno "Byly takie aukcje...". Czytaj co pisze ;)

Spokojnie 300 zl dostanie za te karte ;)

P.S. Przeciez to logiczne ze najwieksza wojna jest w ostatnich minutach licytacji ;) . Każdy potencjalny nabywca wlasnie czeka na końcówke aukcji .

"212 zl i wiecej niz 24 godziny do konca aukcji" << nie sugeruj sie czyms takim ;)

BlackRaven
komentarz
komentarz
Spokojnie 300 zl dostanie za te karte wink.gif

P.S. Przeciez to logiczne ze najwieksza wojna jest w ostatnich minutach licytacji wink.gif . Każdy potencjalny nabywca wlasnie czeka na końcówke aukcji .

"212 zl i wiecej niz 24 godziny do konca aukcji" << nie sugeruj sie czyms takim wink.gif

Potwierdzam, najwięcej ofert jest w ostatnich minutach aukcji. Ostatnio obserwuję sporo kart graficznych i 300zł powinien dostać za 8800GTS - oczywiście jeśli napisze ładny opis i zamieści zdjęcia w aukcji :) Radziłbym się jednak spieszyć, niedługo ceny mogą pospadać i będzie ciężko za 300zł sprzedać taką kartę. Koniec OT :P

Anonim1
komentarz
komentarz

No ok przecież wiem :D

Ja swego czasu sprzedałem tuner za 180 zł, a na allegro był za... 110 zł nowy :D

Może osiągnie 300 zł, chociaż będzie ciężko.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.