x-kom hosting

Radeon HD4850

enter000
utworzono
utworzono

Witam, czy jest jakaś różnica w wydajności\jakości pomiędzy Radeonem HD4850 z Asusa i GigaByte?

Którą polecacie? Czy różni je tylko firma nazwa?

rad1702
komentarz
komentarz

Powiem ci to samo co mnie mowili. Karty sa takie same, roznie je tylko nalepka. Jak masz szanse to bierz Asusa bo masz wiecej dystrybutorow w Polsce w razie gwarancji.

Raxen
komentarz
komentarz

Ceny na Apollo sa identyczne. Takty takie same.

Gigabyta ma wyjście analogowe D-Sub, Asus nie :D Niczym innym sie nie roznia.

enter000
komentarz
komentarz
Gigabyta ma wyjście analogowe D-Sub, Asus nie

Co to jest ten D-Sub? To jest wtyk do podłączenia z monitora? Czy mi sie to przyda??

Ps. dziś w sklepie mi 'sprzedawca' powiedział że do Crossfire nie mogą być takie same karty graficzne. Tzn ma być główna i podrzędna? To chyba nie jest prawda??

Gość
komentarz
komentarz

btw na esc.pl jest PowerColor Radeon HD4850 za 469zł

rad1702
komentarz
komentarz

Asus tez ma d-sub, w opisie apollo widocznie tego nie uwzglednili :)

BlackRaven
komentarz
komentarz
Ps. dziś w sklepie mi 'sprzedawca' powiedział że do Crossfire nie mogą być takie same karty graficzne.

Raczej muszą być takie same. Tj. ten sam model od tego samego producenta.

Anonim1
komentarz
komentarz
Raczej muszą być takie same. Tj. ten sam model od tego samego producenta.

Niekoniecznie.

Może być np. HD 3870 z HD 3850, a pierwsza zwolni i podporządkuje się wolniejszej.

PS. Żeby tak w realu było, żeby silniejszy dał sterować słabszemu :D

Sonido
komentarz
komentarz

Dokładnie. Do CF karty mogą być różne (odwrotnie jak ma się sytuacja z SLI), lecz nie ma to wtedy sensu, bo CrossFire zwalnia do osiągów karty słabszej.

BlackRaven
komentarz
komentarz
Może być np. HD 3870 z HD 3850, a pierwsza zwolni i podporządkuje się wolniejszej.
Do CF karty mogą być różne (odwrotnie jak ma się sytuacja z SLI), lecz nie ma to wtedy sensu, bo CrossFire zwalnia do osiągów karty słabszej.

Chodziło mi właśnie o "sensowne" rozwiązania, Sli z HD 3870 i HD 3850 było by wolniejsze od jednego HD 3870... Koniec OT :P

gropol
komentarz
komentarz
Dokładnie. Do CF karty mogą być różne (odwrotnie jak ma się sytuacja z SLI), lecz nie ma to wtedy sensu, bo CrossFire zwalnia do osiągów karty słabszej.

a tak BTW to do CF 4870 czy 4850? bo piszą że 4850..

Anonim1
komentarz
komentarz

2 HD 4850.

BlackRaven nie może być SLI z kartami ATI :D

BlackRaven
komentarz
komentarz
BlackRaven nie może być SLI z kartami ATI biggrin.gif

Wiem, ale i tak zapominam :D Powymyślali se nazwy żeby ludziom życie komplikować :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.