x-kom hosting

karta do 1000zł

Mario-M95
utworzono
utworzono

Witam

Jaka karta graficzna do 1100 1200 zł max byłaby wydajniejsza od GeForce 9800 GTX. Posiadam 24 calowy monitor i karty będę używał przede wszystkim do gier.

Anonim1
komentarz
komentarz

HD 4870 lub 2 x HD 4850 połączone w Crossfire.(jedna HD 4850 jest wydajniejsza od 9800)

Gość
komentarz
komentarz
HD 4870 lub 2 x HD 4850 połączone w Crossfire.

nic lepszego nie dostaniesz w tej cenie , jeśli twoja płyta obsługuje crossfire to bierz 2x 4850.

Mario-M95
komentarz
komentarz

A jak się ma 260 GTX do tego radeona 4870, ewentualnie proszę o jakieś linki do testów bo jak na razie nie mogę znaleźć

Anonim1
komentarz
komentarz
A jak się ma 260 GTX do tego radeona 4870, ewentualnie proszę o jakieś linki do testów bo jak na razie nie mogę znaleźć

Radeon wydajniejszy + duże możliwości O/C (po zmianie pasty).

Ebola
komentarz
komentarz

Mowisz ze duze mozliwosci OC....ten radeon jest bardzo goracy..po podkreceniu go wydaje mi sie ze temteratury beda kosmiczne...moze i sie kreci dobrze ale czym ty go chcesz chlodzic??...czyba płynnym azotem :)

Anonim1
komentarz
komentarz
Mowisz ze duze mozliwosci OC....ten radeon jest bardzo goracy..po podkreceniu go wydaje mi sie ze temteratury beda kosmiczne...moze i sie kreci dobrze ale czym ty go chcesz chlodzic??...czyba płynnym azotem :)

Płynnym azotem to możesz sobie chłodzić GTX'a. Jakość pasty na radkach jest bardzo niska. Po założeniu nowej (stg 1) temperatura spada o około 10 stopni. Jak by karta się grzała tak jak GTX to by nie wychodziły wersje z taktowaniem 950/4800. A taka wersja pojawi się niedługo.

Ebola
komentarz
komentarz

Mimo wszysto to goraca karta :D ale chyab w kazdym slowa tego znaczeniu...

Jeśli mial bym 1200zł na grafe to wziął bym dwa takie radeony, bo sa naprawde wydajne.

Anonim1
komentarz
komentarz
Mimo wszysto to goraca karta :D ale chyab w kazdym slowa tego znaczeniu...

Jeśli mial bym 1200zł na grafe to wziął bym dwa takie radeony, bo sa naprawde wydajne.

Ona jest przystosowana do tego :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.