x-kom hosting

Porada co do montazu filmow (mianowicie filmow z gier)

kuba114
utworzono
utworzono

Wiec tak, mam pytanie, czy ktos wie czym i jak zrobic fragment filmu by na ekranie byl pokazany (w przypadku np Battlefielda 2) lot helikopterem i w rogu byl mniejszy ekranik i pokazywal w tym samym czasie jak ktos strzela z miniguna? Da sie to zrobic jakims darmowym programem? Jak nie da sie darmwym to czy da sie to w ogole czymkolwiek zrobic?

Jak ktos wiec to prosze o pomoc, nie moge tego znalezc nigdzie.

Z gory dzieki za pomoc.

tazman
komentarz
komentarz

Np : CamStudio 2.0

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=10&id=717

* AviScreen Classic 1.3

* CamStudio 2.0

* Camtasia Studio 4.0.0

* HyperCam 2.14.01

* RoboDemo 5

* TurboDemo 7.5

* Wink 2.0

kuba114
komentarz
komentarz

CamStudio? Ten program jest przeznaczony do zgrywania pulpitu a nie do skladania filmow. Mi chodzi o program typu Ulead Video Studio ale z funkcja do zlozenia takiego fragmentu jak wyzej (glowny, duzy ekran to 1 gracz lecacy helikopterem a 2 ekranik maly np w lewym gornym rogu lecacy w tym samym czasie jest pokazany jak strzela z miniguna). O takie cos mi chodzi. Inne programy sprobuje ale czy ktos wie JAK zrobic takie cos?

tazman
komentarz
komentarz

To trzeba było tak od razu.

Mistrzowskie oprogramowanie Adobe Premiere Pro

dalej Ulead Video Studio 10 Plus, z pinnacla nic nie bierz

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=675&t=51

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=113

Ja uzywam Video Studio i AP polecam możliwości że hey, mało tego można wyeksportowac film jaki sie chce, format ilośc klatek jakośc kodeka itp

kuba114
komentarz
komentarz

Jeszcze 2 pytanka :

Czy Ulead Video Studio 10 rozni sie czyms od UVS10 Plus? Bo jezeli nie to nie wiem czy sens sciagac jest bo mam "nie plus" juz zainstalowane.

Drugie pytanie to juz zadane przeze mnie kilka razy - wiesz jak zrobic taka scenke jak opisalem wyzej? Kumpel w After Effects zrobil takie cos nakladajac 1 film na 2 i zmniejszajac ten 2 (tak jak robienie np w paincie obrazka, nakladajac mniejszy obrazek na 2) i wyszlo mu takie cos. Ale w Video Studio nie da sie tego tak zrobic, wiec czy jest jakis inny sposob?

Jestem zielony poki co z programami do obrobki video wiec pytam o takie rzeczy :D

tazman
komentarz
komentarz

Efektami i tym że może przerobić plik na HDTV

kuba114
komentarz
komentarz

Ajjj a moje glowne pytanie dalej pozostaje bez odpowiedzi :D Przeszukalem kupe rzeczy w Ulead Video Studio i nie znalazlem nic zeby zrobic tego typu scene o ktora mi chodzi. Any idea jak to zrobic? :P

EDIT:

Ok znalazlem, po temacie :P Dzieki za pomoc ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.