x-kom hosting

GeForce 8800GT + Płyta Asus P5B-E

Mistic1987
utworzono
utworzono

Mam zamiar w najbliższym czasie zakupić kartę graficzną GALAXY GeForce 8800GT 512MB.

Nie chcę się rozwodzić ani dyskutować czy mój wybór jest trafny, chciałbym tylko uzyskać informację, czy kartę tą dam radę wsadzić na płyte główną Asus P5B-E. Z tego co widziałem na miniaturkach karta ta jest dość sporych rozmiarów i nie mam pewności czy nie zasłaniałaby innych slotów, problemem to nie jest bo mam tam tylko kartę dźwiękową, którą mogę przesunąć dalej, ale chciałbym wysłuchać opinię fachowców, czy karta ta da radę z płytą główną współpracować.

Za pomoc serdecznie dziękuję

Anonim1
komentarz
komentarz

Zły zakup. KUP HD 4850. Bez problemu wejdzie, zajmuje 1 slot.

Po co masz przepłacać za mniej wydajną kartę, no ale jak chcesz.

webber
komentarz
komentarz

Tak wygląda ta mobo? Jeżeli tak to nie widzę tam nic do zasłonięcia, nawet gdyby karta sięgnęła do końca płyty to znajduje się tam jedynie 3pin, do którego i tak uda Ci się podpiąć kabel.

Tomek
komentarz
komentarz

Oczywiście, że karta będzie pracować na tej płycie.

Karta jest sporych rozmiarów i pewnie bedzie zasłaniać jeden port PCI, ale wystarczy przesunąć na inny slot PCI i po kłopocie.

falcon1984
komentarz
komentarz

Spokojnie karta będzie pasować

Chłodzenie nie jest jakieś ogromne ale slot poniżej zasłania, długość karty to 21cm

Mówimy o Galaxy CM-HP ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.